Skocz do zawartości

MIUI 21.12.8


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
5 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Tak ma być. Nie mamy już na to żadnego wpływu, listą aplikacji dla których można wyłączyć ciemny motyw zarządza teraz Xiaomi.

A to niespodzianka, cóż kolejna fajna funkcjonalność usunięta z niewiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po czystej instalacji naklada mi sie ikonka odcisku palca na 0 przy wpisywaniu pinu do karty.

 

Co ciekawe, jak zrobie flasha raz jeszcze, to jest ok, wylaczam i wlaczam telefon i niestety odcisk palca laduje na klawiaturze numerycznej do wpisywania pinu ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateo912 napisał:

usunięcie statystyk włączonego wyświetlacza w baterii jest już permanentne? 
czy jest szansa że wróci? 

Myślę że trzeba spokojnie kilka dni poczekać na miui 13 - już jest w trakcie przygotowywania z tego co pisał pan Kacper - może wróci :) w tej chwili chyba rolę wyświetlacza przejęło chrome - przynajmniej u mnie tak to wygląda :) chociaż też wskazania na chromie są mniejsze bo coś koło 30-35 procent a o ile dobrze pamiętam przy wyświetlaczu było to około 50 procent

Update - chrome też dobija do 65-70 procent więc można przyjąć że przeglądarka przejęła rolę wyświetlacza :) a nawet lepiej, za przeproszeniem ciągnie niż on ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Master napisał:

Myślę że trzeba spokojnie kilka dni poczekać na miui 13 - już jest w trakcie przygotowywania z tego co pisał pan Kacper - może wróci :) w tej chwili chyba rolę wyświetlacza przejęło chrome - przynajmniej u mnie tak to wygląda :)

wywalili główny wyświetlacz ze statystyk a drugi (mi 11 ultra) zostawili :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mateo912 napisał:

wywalili główny wyświetlacz ze statystyk a drugi (mi 11 ultra) zostawili :D 

To ciekawe :) ten drugi myślę że specjalnie dużo nie "zjada" .... tam z tym wyświetlaczem to coś mieszali bo jak pamiętam szef pisał że to przywrócili w jakimś pośrednim updacie ale jak wyszła wersja tygodniową to znowu tego nie było .... Tak więc cierpliwie czekamy na 13tke i szukamy nowych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ten drugi myślę że specjalnie dużo nie "zjada" .... tam z tym wyświetlaczem to coś mieszali bo jak pamiętam szef pisał że to przywrócili w jakimś pośrednim updacie ale jak wyszła wersja tygodniową to znowu tego nie było .... Tak więc cierpliwie czekamy na 13tke i szukamy nowych problemów
Trochę jednak zabiera 3ad2c313b36a7df54c486419a672fcac.jpg

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - ale on chyba tylko działa w określonych przypadkach a nie cały czas? O ile pamiętam ten tylny wyświetlacz jest żywcem przejęty z jakiejś opaski typu fit - więc to musi być dość energooszczędne biorąc pod uwagę jakie tam są marne baterie :) To że nie ma tego przedniego wyświetlacza w statusach to chyba faktycznie jakiś błąd - tym bardziej jak jest ten tylny z ultra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - ale on chyba tylko działa w określonych przypadkach a nie cały czas? O ile pamiętam ten tylny wyświetlacz jest żywcem przejęty z jakiejś opaski typu fit - więc to musi być dość energooszczędne biorąc pod uwagę jakie tam są marne baterie To że nie ma tego przedniego wyświetlacza w statusach to chyba faktycznie jakiś błąd - tym bardziej jak jest ten tylny z ultra
W teorii powinien działać gdy telefon leży ekranem w dół (zasłonięty czujnik światła/zbliżeniowy). W praktyce nie wiem czy przypadkiem się w kieszeni nie włącza bo niemal nigdy nie kładę telefonu ekranem w dół a w statystykach baterii zawsze jest dość wysoko

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mateo912 napisał:

czy jest szansa że wróci? 

Nie mam pojęcia.

Póki co w pierwszym MIUI 13, jakie mam, tej opcji nadal nie ma.

BTW, dzień dobry... :) Porównanie może jeszcze dziś.

edit - poszło.

https://miuipolska.pl/miui-13-porownanie/

Screenshot_2021-12-29-07-29-22-567_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Nie mam pojęcia.

Póki co w pierwszym MIUI 13, jakie mam, tej opcji nadal nie ma.

BTW, dzień dobry... :) Porównanie może jeszcze dziś.

edit - poszło.

https://miuipolska.pl/miui-13-porownanie/

Screenshot_2021-12-29-07-29-22-567_com.android.settings.jpg

Czyli po lekturze - btw fajnie napisane porównanie - wynika że to tylko taki troszkę większy lifting - bez żadnych większych zmian - z jednej strony trochę szkoda a z drugiej dobre i to bo ta wersja 12.6 jest całkiem w porządku :) tak więc czekamy spokojnie na 13 do pobrania - zakładam że będzie można tu zrobić normalny update 12.6 przez fastboota?

Ps. Na gsmmaniaku rozpływają się w zachwytach nad 13 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił mi właśnie temat przycinania interfejsu. Myślałem że to problem FB jednak przeglądając stronę www (chrome jako przeglądarka) lagi i przycięcia pojawiają się w momencie gdy pojawią się reklamy (i analogicznie na FB również). Chętnie bym chciał sprawdzić co jest powodem problemów ale nie wiem jak wygenerować jakieś log. Teraz dla testów uruchomiłem "blokadę reklam" zobaczę co to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...