Skocz do zawartości

MIUI 21.12.8


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czesc 

czy tez macie problem przy włączaniu telefonu

telefon prosi o PIN, ale ikonka odcisku palca blokuje wpisanie pinu (np cyfre 8....) trzeba wysunac karte sin, odblokowac telefon, dopiero pozniej wsadzic karte i wpisac pin do karty

Xiaomi mi 10 5g

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zadziała, czasem nie (ze wskazaniem bardziej na "nie"). Mam nadzieję, że Xiaomi to ogarnie w MIUI 13...
MIUI 12.5 i Android 12 to tak jak MIUI 12 i Android 11 - ta kompatybilność była chyba robiona "na siłę".
Zmieniłem, ale bez widocznego efektu. Cóż... Najwyraźniej to się zachowuje na każdym telefonie inaczej, zresztą jak to zwykle u Xiaomi bywa Czasem nawet na tych samych telefonach efekty są zgoła odmienne, a co dopiero na różnych modelach. No nic, w sumie tragedii z tym wielkiej nie ma, poczekam aż może to naprawią, albo tak jak mówisz najlepiej na MIUI13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Test napisał:

Zmieniłem, ale bez widocznego efektu. Cóż... Najwyraźniej to się zachowuje na każdym telefonie inaczej, zresztą jak to zwykle u Xiaomi bywa emoji6.png Czasem nawet na tych samych telefonach efekty są zgoła odmienne, a co dopiero na różnych modelach. No nic, w sumie tragedii z tym wielkiej nie ma, poczekam aż może to naprawią, albo tak jak mówisz najlepiej na MIUI13.

No z tego co ostatnio pisali to premiera chińskiej wersji miui 13 będzie 28 grudnia - co pokrywa się z premierą mi12 tki - no i jak pamiętam miui polska bazuje na wersjach CN a nie na global tak więc już niedługo będziemy wyszukiwać problemy na 13tce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś u mnie jest nie tak z powiadomieniami, po pewnym czasie od restartu telefonu powiadomienia przestają działać, aplikacje bankowe, whatsup, gmail.

Po restarcie telefonu nagle dostaje powiadomienia z przed kilku godzin.

Telefon Poco F2 Pro, wcześniej nie było takich problemów, jakieś sugestie co może być przyczyną?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich drobniejszych problemów to np. ostatnio wywaliło w ogóle reakcje wibracyjne na dotyk przy pisaniu z klawiatury - zmiana na domyślne czy inne wartości nic nie dała - pomógł restart telefonu - to oczywiście może być problem aplikacja klawiatury - ale wcześniej tego problemu nie było - też np. wczoraj przestała działać aplikacja do volume boostu - korzystam z niej kilka miesięcy i fajnie działa ale wczoraj też "padła" i pomógł dopiero restart - ot takie ciekawostki :) a to co pisał Kolega powyżej to temat rzeka .... każda aplikacja robi co chce jak chce i kiedy chce :) widocznie miui nie jest w stanie tego ogarnąć - ot taki jego urok - za to smsy choć dobrze działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROM-y z Androidem 12 dostały reupload

- naprawiony problem z lagami

- OK Google na wyłączonym ekranie powinien już działać

- przełącznik Obiektywu Google w Aparacie powinien wrócić

- wrzuciliśmy jeszcze nową wersję Galerii, powinna być opcja "Ochrona znakiem wodnym" w opcjach zdjęcia, a także sekcja Typy multimediów w menu Albumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kaciek napisał:

Brak powiadomień u mnie udało się naprawić wyłączając oszczędzanie baterii dla danej aplikacji. Ale czy w tym przypadku pomoże, nie wiem. Warto jednak spróbować.

Sendnięte z Mi Note 10 PRO
 

No to na pewno może pomóc - pewnie zależy też od wersji aktualizacji - można na próbę to poustawiac bo domyślnie są chyba te inteligentne kontrole - ciekawe jak to się przełoży na baterię ale to zawsze w statystyce da się podejrzeć - ja już kiedyś tak kombinowałem z jakąś aplikacja ale specjalnie poprawy to nie dało - no ale kto wie teraz na kolejnych buildach .... Ja sobie to zacznę przestawiać już na nowej wersji 13 jak będzie :) moze nie będzie takiej konieczności :) pozyjemy zobaczymy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

ROM-y z Androidem 12 dostały reupload

- naprawiony problem z lagami

- OK Google na wyłączonym ekranie powinien już działać

- przełącznik Obiektywu Google w Aparacie powinien wrócić

- wrzuciliśmy jeszcze nową wersję Galerii, powinna być opcja "Ochrona znakiem wodnym" w opcjach zdjęcia, a także sekcja Typy multimediów w menu Albumy

Jest błąd na mi10 po zablokowaniu dźwięku nie można powrócić do dzwonku,przed wydaniem tej wersji tego błędu nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

Możesz wyjaśnić dokładnie, o co chodzi? Bo nie do końca rozumiem.

Po zablokowaniu nie można odblokować,reseta robiłem i nic nie pomaga

Edit... Jedynie wejscie i przesuwanie suwakiem w dźwiękach  głośności odblokowuje dźwięk dzwonka

 

Screenshot_2021-12-18-14-01-30-034_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta poprawiona wersja kiedy będzie ? Pytam, bo jakieś 3h temu ściągałem nowszą wersję, która naprawia lagi, ale to było zanim błąd odblokowania dzwonka został naprawiony, przed chwilą ściągnąłem na mi10s jeszcze raz ten rom, wersja różni się rozmiarem, ale ten błąd wciąż na niej występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miułaj Możesz wrzucić plik normalnie na forum? Bo wygląda na to że wrzuciłeś zrzut skompresowany przez FB. Nic na nim nie widać.

1 godzinę temu, Test napisał:

A ta poprawiona wersja kiedy będzie ? Pytam, bo jakieś 3h temu ściągałem nowszą wersję, która naprawia lagi, ale to było zanim błąd odblokowania dzwonka został naprawiony, przed chwilą ściągnąłem na mi10s jeszcze raz ten rom, wersja różni się rozmiarem, ale ten błąd wciąż na niej występuje.

Robi się, myślę że w ciągu paru godzin powinno być.

EDIT: Pójdzie jeszcze jeden reupload. Xiaomi spieprzyło zaznaczanie tekstu w Google Chacie (funkcji Gmaila) i wywalało aplikację przez ich błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 21:17, kaciek napisał:

Brak powiadomień u mnie udało się naprawić wyłączając oszczędzanie baterii dla danej aplikacji. Ale czy w tym przypadku pomoże, nie wiem. Warto jednak spróbować.

Sendnięte z Mi Note 10 PRO
 

To miałem ustawione.

Okazało się, że po aktualizacji włączyła się opcja "w trybie uśpienia" w schematy oszczedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...