Skocz do zawartości

Brak szybkiego ładowania


Carrington21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z szybkim ładowaniem. Krótko mówiąc telefon ładuje się 5-6 godzin. Aplikacja ampere pokazuje prąd rządu 800-900 mA. Oczywiście telefon poszedł do serwisu Xiaomi. Wymieniono płytkę USB-C zaktualizowano oprogramowanie jeszcze raz i... Jajo. Dalej to samo. Ładowarka której używam oczywiście na drugim telefonie Xiaomi bez problemu ładuje szybko. Jakieś pomysły co jest nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem nowa oryginalna ładowarkę Xiaomi 33w i? Ładuje tak jak na tej 18w czyli maks 900mA. A na słabszej ładowarce Xiaomi czy tam samochodowej o mocy poniżej 18W ładuje 1500mA. Co lepsze po naprawie podłączyłem ładowarkę kolegi 33W i ladowalo bez problemu 4,5A. Ktoś ma jakiś pomysł czego jest to wina? 

Edytowane przez Carrington21
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na kolegi ładowarce i jego przewodzie jest ok, a na Twoich ładowarkach i przewodach jest nie ok, to znaczy że z fonem raczej wszystko ok i problem jest albo w Twoich ładowarkach, albo w przewodach, że do tego konkretnego telefonu nie przekazują tyle prądu żeby zaskoczyło QC.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Parodii ciąg dalszy telefon drugi raz wrócił z serwisu, wymieniona płyta główna, port usb i zaktualizowano oprogramowanie. Telefon zaczął szybko lądować tj. 3,2-3, 3A. Nie działało natomiast Turbo szybkie lądowanie. Po jakimś tygodniu podłączam telefon i znowu k.... Nie ma szybkiego ładownia. Ktoś ma jakiś pomysł co z tym padłem jest nie tak? Dodam, że skończyła się właśnie gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to wystarczy, po wymianie podzespołu dany podzespół jest na nowej gwarancji. Serwisy potrafią walić w kolano że niby gwarancja wygasła, ale tutaj prawo jest po stronie konsumenta - nowy podzespół nowy bieg gwarancji, z tym że tu już czas może być 1 rok.
Poczytaj w necie jak to wygląda żeby Cię serwis nie spuścił.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...