Skocz do zawartości

MIUI 21.11.30/12.1


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zauważyłem, że nie działa youtube i bolt - brak dostępu do internetu. Filmy wyświetlane na innych stronach odtwarzają się ale bezpośrednio w aplikacji youtube nie. Wszystkie uprawnienia nadane. Na wifi działa, nie działa na danych mobilnych. Czyściłem cache, restartowałem telefon. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Płatności natomiast działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z udostępnianiem np. zdjęć z fb do innej aplikacji, od razu fb sie zamyka.
Kolejna rzecz, to chmura xiaomi, nie można zobaczyć istniejących kopii ani ich przywrócić. Idąc dalej aoki t-mobile, ale o tym już oisano wcześniej.

Mi11i.

Wysłane z mojego M2012K11C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, VOytaZ napisał:

U mnie problem z udostępnianiem np. zdjęć z fb do innej aplikacji, od razu fb sie zamyka.
Kolejna rzecz, to chmura xiaomi, nie można zobaczyć istniejących kopii ani ich przywrócić. Idąc dalej aoki t-mobile, ale o tym już oisano wcześniej.

Mi11i.

Wysłane z mojego M2012K11C przy użyciu Tapatalka
 

Ja temat apki T-Mobile do nich zgłosiłem już dawno - w zasadzie od razu po wrzuceniu systemu na 12tce - do tego jeszcze ostatnio dorzuciłem im zrzuty ekranu z informacjami o błędzie i pisali że dołączają je do poprzedniego zgłoszenia no i że tematem się zajmują - czy to prawda to nie wiem :) byly chyba już dwie aktualizacje tej aplikacji ale problem tak jak był tak i jest czyli albo nie wiedzą co z tym zrobić albo nie robią w ogóle nic albo coś robią tyle że nie ma efektu :) tak więc czekamy i radzimy sobie bez tej apki ... problem jest też z gadu gadu tzn brak możliwości pobrania i wyświetlenia wysyłanych zdjęć - jest komunikat o braku miejsca na karcie SD i potem jakiś błąd http jeszcze - numer 206 - też chyba z powiadomieniami cały czas ale to nic nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat apki T-Mobile do nich zgłosiłem już dawno - w zasadzie od razu po wrzuceniu systemu na 12tce - do tego jeszcze ostatnio dorzuciłem im zrzuty ekranu z informacjami o błędzie i pisali że dołączają je do poprzedniego zgłoszenia no i że tematem się zajmują - czy to prawda to nie wiem byly chyba już dwie aktualizacje tej aplikacji ale problem tak jak był tak i jest czyli albo nie wiedzą co z tym zrobić albo nie robią w ogóle nic albo coś robią tyle że nie ma efektu tak więc czekamy i radzimy sobie bez tej apki ... problem jest też z gadu gadu tzn brak możliwości pobrania i wyświetlenia wysyłanych zdjęć - jest komunikat o braku miejsca na karcie SD i potem jakiś błąd http jeszcze - też chyba z powiadomieniami cały czas ale to nic nowego
Szkoda, ze nie działa, bo akurat daja nielimitowany net na 14dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, VOytaZ napisał:
33 minuty temu, Master napisał:
Ja temat apki T-Mobile do nich zgłosiłem już dawno - w zasadzie od razu po wrzuceniu systemu na 12tce - do tego jeszcze ostatnio dorzuciłem im zrzuty ekranu z informacjami o błędzie i pisali że dołączają je do poprzedniego zgłoszenia no i że tematem się zajmują - czy to prawda to nie wiem emoji4.png byly chyba już dwie aktualizacje tej aplikacji ale problem tak jak był tak i jest czyli albo nie wiedzą co z tym zrobić albo nie robią w ogóle nic albo coś robią tyle że nie ma efektu emoji4.png tak więc czekamy i radzimy sobie bez tej apki ... problem jest też z gadu gadu tzn brak możliwości pobrania i wyświetlenia wysyłanych zdjęć - jest komunikat o braku miejsca na karcie SD i potem jakiś błąd http jeszcze - też chyba z powiadomieniami cały czas ale to nic nowego emoji4.png

Szkoda, ze nie działa, bo akurat daja nielimitowany net na 14dni.

No tak - tam są często takie oferty - z drugiej strony ja i tak głównie korzystam z wifi a tego co jest w abonamencie nie idzie wykorzystać ... w sumie tylko z tą aplikacja tmobila mam problem reszta co korzystam działa dobrze - może poza gadu gadu - tak myślę może też to tam im zgłosić i coś z tym zrobią ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, VOytaZ napisał:

Pokazuje u was poprawnie statystyki baterii? U mnie jakies wskazania z kosmosu i nie widać zużycia przez ekran. 161e207e841298de56e44aeb43230ca2.jpg

Wysłane z mojego M2012K11C przy użyciu Tapatalka
 

Ekranu nie ma - faktycznie - w poprzedniej wersji był na pewno bo nawet print screena się tu wrzucało odnośnie statystyk zużycia - u mnie w tej chwili mniej więcej tyle ile zużycia poprzednio pokazywało ekran teraz pokazuje przeglądarkę chrome - może celowo ten ekran został usunięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

Prawdopodobnie usunęli, ale ja na najnowszej dziennej juz mam więc prawdopodobnie w czwartek będzie normalnie.

Tak z ciekawości zapytam - macie nawet wersje dzienne? Z tego co czytałem wcześniej i na ile ja niegodny się znam to co czwartek jest jakiś nowy build który potem trafia do wrzucenia przez fastboota - ogólnie to całkiem sprawnie tam działają z tymi updatami - no i często się pojawiają co oczywiście jest jak najbardziej godne pochwały - a może jakieś ciekawe info odnośnie 13tki? Coraz więcej o tym się czyta w necie - pewnie razem z mi12 się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na zadnym ostatnio wydanym TWRP nie działa deszyfrowanie pod A12. Wiemy że działa jak się nie ma blokady ale nie będziemy specjalnie zalecać wyłączenia blokady na czas wgrywania, bo po każdym takim wyłączaniu trzeba konfigurować od nowa np. kartę w Google Pay...

Dopóki nie będzie w pełni działającego deszyfrowania (czyli nawet jak jest blokada ekranu ustawiona), dopóty ROMow pod TWRP nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.12.2021 o 14:54, deathmenxddd napisał:

Ma ktoś tez problem z google pay? Safety Net przechodzi bez problemu, apka mcdonalds działa ale google pay krzyczy ze jest root albo custom software. Płacenie nie działa 😕

EDIT: wyłączyłem opcje programistyczne i gpay wrócił :)

Mi właśnie gpay się wysypał. Jeszcze wczoraj normalnie płaciłem a przed chwilą patrzę na powiadomienia i komunikat że gpay zablokowane. W safety net pokazuje problem z CTS profle match. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...