Skocz do zawartości

Nie działający głośnik


ChinczykZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

zakupiłem mi4 i cieszyłem się nim 2 dni. Dzisiaj próbuje zadzwonić i nie słyszę nikogo w słuchawce - absolutna cisza. Jak włączę na głośnomówiący to jest ok. Macie jakies porady co z tym zrobic? Czy mam wysyłać do Chin tel albo do Czech? 

 

pozdrawiam


Dodam jeszcze ze mikrofon w normalnym trybie dzwonienia nie dziala.

Na glosniomowiacym wszystko dziala jak nalezy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj telefon, może pomoże. Miałem tak samo dzień po zakupie. Restart pomógł. U mnie podejrzewam, że stało się tak po użyciu słuchawek. Nie przełączył się w tryb głośnika po odłączeniu ich.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

 

tak tak miałem MiKey, mam do tego jeszcze ramkę i zapomniałem o nim. Problem tkwił właśnie w mikey. :):):):) 

 

 

A czy mieliście może lub macie problem z zasięgiem w swoim telefonie. Mam mi4 i tam gdzie kiedyś mialem zasięg na starym samsungu tam teraz na mi4 go nie mam. Często się zdarza, że jak telefon zgubi sieć to jej szuka kilka minut nawet jak jestem na dworze a czasami muszę go restartować bo szuka sieci. Macie może takie problemy? 

Tryb sieci mam ustawiony na WCDMA prefered, wcześniej jak ustawiałem w miejscach gdzie powinien byc zasieg GSM only to i tak miałem problem z siecią. 

Aktualizację robię na bieżąco. 


A czy jest możliwość, że ramka zaburza zasięg? Mam ją oryginalną z IBG i nie wiem teraz. 

Jak ją ściągnąłem to zasięg mam niby lepszy i go nie gubi. W takim razie jaki jest sens korzystania z ramki tak się zastanawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka faktycznie może mieć wpływ na zasięg, sporo osób o tym pisało. Co do zasięgu, to ja jestem bardzo zadowolony, nigdy w żadnym telefonie nie miałem takiego dobrego, jak w Mi4.:-)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...