Jump to content

Instalacja starszej wersji - pamięć wewnętrzna = 0B

mars28
 Share

Recommended Posts

Pewnie takie pytanie już padło, ale nie wiem jak sformułować zapytanie do wyszukiwarki, żeby znaleźć jakiś podobny wątek.

Ostatnia dostępna dla POCO F2 Pro jest jak dla mnie zbyt zbugowana. Chciałem cofnąć się do starszej wersji. Napotkałem jednak problem, mianowicie instalowałem po kolei wstecz wersje, ostatnia jaką udało mi się zainstalować bez problemu to 21.10.13. Mam jednak wrażenie, że zużycie baterii tylko delikatnie się poprawiło. Jestem pewny, że na wcześniejszych było zdecydowanie lepiej, więc chciałbym się cofnąć do którejś wrześniowej. Cofnięcie się o jeszcze tydzień skutkuje tym, że system się nie uruchamia. Wisi długo na logo a następnie restartuje do recovery. W recovery pamięć wewnętrzna pokazuje 0B, czy to może być problem tego, że system nie startuje? Co zrobić, żeby się cofnąć na jeszcze starszą wersję?

Nie opisałem dokładnie. Byłem na ostatniej dostępnej dla F2 Pro, czyli na 21.11.3. Postanowiłem cofnąć kilka wersji wstecz, do tej na której nie miałem problemów ani z baterią ani z zaplanowanymi zadaniami (bo głównie te dwie rzeczy najbardziej mi przeszkadzały). Któraś z początku września to była. Więc najpierw zrobiłem wipe, i dopiero po tym wgrałem tą wrześniową. Telefon po restarcie nie chciał się uruchomić do systemu, wrócił do TWRP. Chciałem wgrać jeszcze raz system i wtedy zauważyłem, że nie widać pamięci wewnętrznej, miała 0 bajtów. Więc pomyślałem, że to może być przyczyną. Wgrałem ponownie 21.11.3, okazało się, że cała zawartość pamięci wewnętrznej jest widoczna. Wtedy dopiero zacząłem instalować kolejno coraz starsze wersje i ostatnia, na której widać zawartość pamięci wewnętrznej i system się uruchamia to 21.10.13. Wgranie o tydzień starszej już niestety powoduje to, że pamięć wewnętrzna jest niewidoczna i system się nie uruchamia. Kod blokady, odcisk palca, itp. wcześniej usunąłem tak na wszelki wypadek.