Skocz do zawartości

Ankieta na temat zmiany sposobu wyświetlania kolejnych aktualizacji


rekawek

Rekomendowane odpowiedzi

Daję pod rozwagę stworzenie szybkiej ankiety na temat wyświetlania cotygodniowych aktualizacji i informowania o zmianach.

 

Od dawna niosłem się z zamiarem napisania tego tematu,dziś wpis w najnowszej aktualizacji Acida utwierdził mnie w tym

Nie aktualizuj telefonu. Jak byk widzisz, że od miesiąca nie ma nic ciekawego to po co aktualizujesz

gdyby tak w temacie przy numerze aktualizacji temat zaczynałby sie gwiazdkami,gdzie określona liczba gwiazdek informowałaby o statusie aktualizacji,bez wchodzenia do tematu user wiedziałby czy poprawki są z punktu widzenia przeciętnego użytkownika:

 

****** - znacząca zmiana,musisz to mieć

***** - są ważne/krytyczne

****  - są ważne

***   - można pokusić się

**    - kosmetyka

*     - aktualizuję bo podnieca mnie wyższy numerek

 

z wiadomych przyczyn decyzję o statusie gwiazdek pozostawiłbym osobom dotychczas zajmującym się tym,a o ilości gwiazdek i co oznaczałyby to temat do przedyskutowania czy tez w formie ankiety.

Co wy na to?

Edytowane przez rekawek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Zawsze będzie to ujęcie subiektywne.

Dla jednego nowe bootlogo i zmiany w obsłudze multimediów to będzie hit, dla innego poprawa błędów w systemie stworzonych podczas modyfikacji androida.

Jedyne co można zrobić to napisać, że zmiany dotyczą upiększania lub poprawy funkcjonowania. Choć to dalej nie będzie wiarygodne, bo zależy od oceniającego.

Do dziś najlepiej działa zasada: poczekaj 4 dni i poczytaj co napisali inni jeśli znajdziesz tam coś wartościowego - instaluj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...