Skocz do zawartości

WYŁACZANIE JEDNEJ KARTY SIM RedMi Note 4G DUAL SIM


jazonek

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

PO AKTUALIZACJI MIUI 5.6.25 NIE MOGE WYLACZYC KARTY NR1 NA KTOREJ MAM INTERNET LTE PLAY, POKAZUJE SIE INFORMACJA - AKTUALNIE TA KARTA SIM JEST DOMYSLNA,JEZELI WYLACZYSZ KARTE NIE BEDZIESZ MOGL WYKONYWAC POLACZEN , MOZESZ ZATRZYMAC TE KARTE SIM JESLI USTAWISZ DRUGA JAKO DOMYSLNA . W DOMYSLNYCH TRYBACH KART MULTI SIM MAM USTAWIONE - POLACZENIA GLOSOWE NIEUSTAWIONO , A INTERNET KARTA 1 TEN LTE PLAY. PRZED AKTUALIZACJA WYLACZALEM BEZ NICZEGO, CZY TO JUZ TAK MUSI BYC , ZE PRZED WYLACZENIEM BEDE MUSIAL INTERNET PRZELACZYC NA INNA KARTE A PO WLACZENIU NA TE KTORA MAM WLASNIE TYLKO DO INTERNETU I NIE CHCE UZYWAC INTERNETU Z INNEJ KARTY ?

BARDZO PROSZE O POMOC . TELEFON KUPIONY NA XIAOMIFORSALE WERSJA 2GB RAM/16GB ROM

Edytowane przez jazonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze oddaj komputer na gwarancję bo Caps lock ci się zacina w klawiaturze, po drugie pisz poprawnie bo nie da się czytać czegoś takiego (za co chętnie daję ostrzeżenia). Po trzecie ustaw na karcie która ma być włączona obie opcje czyli połączenia i internet. Wtedy wylaczysz drugą.

Wysłane z MI Note Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze oddaj komputer na gwarancję bo Caps lock ci się zacina w klawiaturze, po drugie pisz poprawnie bo nie da się czytać czegoś takiego (za co chętnie daję ostrzeżenia). Po trzecie ustaw na karcie która ma być włączona obie opcje czyli połączenia i internet. Wtedy wylaczysz drugą.

Wysłane z MI Note Pro

Przepraszam że napisałem niepoprawnie i niezrozumiale

Po pierwsze (Wtedy wylaczysz drugą.) jest poprawnie ?

Po drugie  (za co chętnie daję ostrzeżenia)  bardziej liczyłem na chętną pomoc, skoro podjołeś się takiej misji.

Po trzecie chodzi właśnie o to,że przed aktualizacją nie musiałem zmieniać ustawień na kartach chcąc wyłączyć lub włączyć jedną z nich,bo np. nie chcę internetu z włączonej karty tylko same połączenia

Edytowane przez jazonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję (fajnie bo na wesoło)  To nie koniec świata .

A tak poważnie to jaki sens i czemu miała służyć ta zmiana ?

To tak jak byś przed zamknięciem drzwi musiał otworzyć okno , bo inaczej nie zamkniesz .

Co było złego w tym, że jeżeli chciałem wyłączyć jedną kartę to wyłączyłem, a z drugiej korzystałem z tego czego chciałem ?

Sam decydowałem której i jak użyć.

Możę Panowie od aktualizacji przemyślą to i zmienią na tak jak było wcześniej, żeby nie wracać na zawsze do starszej wersji

Edytowane przez jazonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję (fajnie bo na wesoło) To nie koniec świata .

A tak poważnie to jaki sens i czemu miała służyć ta zmiana ?

To tak jak byś przed zamknięciem drzwi musiał otworzyć okno , bo inaczej nie zamkniesz .

Co było złego w tym, że jeżeli chciałem wyłączyć jedną kartę to wyłączyłem, a z drugiej korzystałem z tego czego chciałem ?

Sam decydowałem której i jak użyć.

Możę Panowie od aktualizacji przemyślą to i zmienią na tak jak było wcześniej, żeby nie wracać na zawsze do starszej wersji

Może pisz o to na en miui, a nie do Acida który tylko tłumaczy i dodaje swoje dodatki

Edytowane przez maaaciekmaaaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Xiaomi.eu? Tam też nie.

Wysłane z MI Note Pro

 

Acid,

Obydwie karty w Note 1s są 4G/LTE? Bo opisane są jako "SIM" i "4G". Która z nich to nr 1? Ta pod kartą pamięci?

 

 

 

[EDIT]

 

No dobra. Z tym doszedłem. Karta nr 2 to ta, pod kartą pamięci.

Niestety fon nie widzi microSD. Czy to możliwe, aby telefon nie rozpoznawał karty sformatowanej w NTFS?

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy.

Na Mi BEZ karty SD mógłbyś oglądać co chcesz.

 

Kupiłbym już teraz Mi Note, ale...

Kupię kolejną generację Mi Note, jeśli...

To "ale" i "jeśli", to obsługa pełnego zakresu polskich operatorów, a konkretnie Orange, który wprawdzie sukcesywnie wymienia nadajniki, ale wciąż zdecydopwaną większość obsługi 3G ma na 900 MHz.

Gdyby nie to, zamiast RedMi Note 1s miałbym Mi Note. ;)

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego Mi? Ja bym powiedział, że nowy będzie taki sam jak Note czy Mi4i. Te same pasma.

Dla mnie nie ma co porównywać. Jeśli miałbym powiedzieć, który telefon czegoś tam nie obsłuży to od razu stawiałbym na Redmi.

W takim Mi5 będziesz miał te same pasma co MiNote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Rezygnują z tego pasma? Fakt, operatorzy, nawet w Polsce zmieniają nadajniki, ale... No właśnie.

Czyli na razie zostaję przy RedMi. Póki co same plusy w porównaniu do poprzedniej wersji, z Mediatekiem. Aż takiej wydajności nie potrzebuję. Ważne są dwa sloty SIM.

Aaaa... Poza tym.Moje telefony służbowe nie przewidują nanoSIM. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...