Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJGMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 NFC (nazwa kodowa: surya).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.5.4.0.RJGMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJGMIXM - Android 11

W starszych moich telefonach z xiaomi.eu mogłem wejść w informacje o wersji oprogramowania przez zaznaczoną w załączniku opcję. Na tym telefonie nie mogę tego zrobić, na żadnej z ostatnich 4 wersji, których używałem. Oprócz tego "świeci" się informacja "Aktualizuj". Czy tylko u mnie tak to wygląda?

img1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kszul napisał:

W starszych moich telefonach z xiaomi.eu mogłem wejść w informacje o wersji oprogramowania przez zaznaczoną w załączniku opcję. Na tym telefonie nie mogę tego zrobić, na żadnej z ostatnich 4 wersji, których używałem. Oprócz tego "świeci" się informacja "Aktualizuj". Czy tylko u mnie tak to wygląda?

img1.jpg

Chyba tylko u Ciebie, przynajmniej u mnie normalnie mogę wejść w tą opcję i nie mam informacji o aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zaobserwowałem ostatnio problem z pływającymi oknami na YT i mapach i nie wiem czy to wina softu czy czegoś innego?

Wyświetlają się one tylko w polu klawiatury, a jak chce je przeciągnąć lub schowam klawiaturę to one też znikają ale dźwięk nadal jest odtwarzany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko, że po wgraniu tego ROMu na stary 12.0.7.0 nie ma w ogóle Poco Launchera, więc wgrałem ten ze Sklepu Play. W 12.0.7.0 i wcześniejszych był już wgrany. Bardziej mnie wkurza podgląd programów i przełączanie, bo znikają podglądy uruchomionych aplikacji i nie chcą się przełączać. Z każdą wersją jest coś nie tak, na starych miałem problemy z czujnikiem ekranu, czytnikiem odcisków palca i uruchamianiem ekranu, a tutaj z przełączaniem aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy planowany jest jakiś kolejny update? Niestety jestem zawiedziony działaniem miuipolska na tym telefonie. Strasznie długo się uruchamia (długi czas wygrywania pulpitu). Po wyświetleniu listy uruchomionych aplikacji nie działa możliwość ich wyboru itp. Ogólnie mocno słabo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jabol napisał:

Po wyświetleniu listy uruchomionych aplikacji nie działa możliwość ich wyboru itp.

Czyli masz podobny problem jak u mnie, nie działa przełączanie aplikacji? U mnie działa tylko z launcherem MIUI, a każdym innym apki znikają z podglądu lub nie ma reakcji na naciśnięcie. 

Aktualizacji pewnie trzeba się spodziewać za dobrych parę tygodni wraz z wydaniem MIUI 13.

EDIT: Znalazłem przyczynę problemu z przełączaniem apek na innych launcherach. W tle uruchamia sie "Systemowy Launcher" MIUI i kiedy się go zatrzyma, to wszystko działa poprawnie, ale po chwili znów się uruchamia i problem wraca. Muszę znaleźć sposób na zamrożenie go, pewnie bez roota się nie obejdzie, niby chwila ale jakoś mi się nie chce walczyć z Magiskiem. Może uda się zablokować com.miui.home aplikacją z działu tutoriali.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało wyłączyć z tym że na romie Indonezja, było ok do póki nie odinstalowałem Nova, po tym były jaja żeby można było cokolwiek na fonie zrobić, ale w końcu jakimś cudem udało się sklep google uruchomić.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...