Skocz do zawartości

blokowane numery


jarse

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że nie mogę zablokować żadnych niechcianych numerów. Wciskając "blokuj" nic to nie daje. A przy okazji sprawdziłem, że na liście blokowanych numerów mam stan 0. Pomimo, że jeszcze niedawno na liście było ich sporo. Pomyślałem, że może zaktualizuję system, ale nie udało się bo nie mogę tego zrobić. Mam wersję MIuI 12.0.1.0 i pojawia się info, że "brak dostępnych aktualizacji" chociaż wiem, że jest już 12.0.5. Włączanie i wyłączanie telefonu też nic nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie zainstaluj to
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.muzutozvednout
Bądź to
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.shouldianswer

W zależności od telefonu/systemu jeden albo drugi działa lepiej.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 21:09, jarse napisał:

Ostatnio zauważyłem, że nie mogę zablokować żadnych niechcianych numerów. Wciskając "blokuj" nic to nie daje. A przy okazji sprawdziłem, że na liście blokowanych numerów mam stan 0. Pomimo, że jeszcze niedawno na liście było ich sporo. Pomyślałem, że może zaktualizuję system, ale nie udało się bo nie mogę tego zrobić. Mam wersję MIuI 12.0.1.0 i pojawia się info, że "brak dostępnych aktualizacji" chociaż wiem, że jest już 12.0.5. Włączanie i wyłączanie telefonu też nic nie dało. 

Mam ten sam problem, też od około 25.XI, choć na innym telefonie (Mi8), ale też Global 12.0.1.0. Niby miło wiedzieć, że to problem ROM-u (a nie np. malware), ale z drugiej strony na aktualizację ROM-u w przypadku mojego tel. się jakoś nie zanosi, a bez funkcji blokowania czasem ciężko wytrzymać. Możliwe, że to celowy błąd, aby zmusić posiadaczy starych ale jarych modeli to wymiany...

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...