Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem ekranu twarzą na MI Note 10 Pro


kaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisałem już o tym w dziale z aktualizacją tygodniową, bo z takiej najnowszej korzystam, ale nie chcę tam zaśmiecać tematu. 

Mam problem z odblokowaniem ekranu twarzą. Wszystko zrobione co było potrzebne, i czasami działa a czasami nie. Z początku nie mogłem znależć zależności kiedy działa, a kiedy nie. Obserwuję to już od kilku tygodni i zauważyłem że jeśli telefon coś robi w tle np. pobieram jakiś plik z chrome, albo mam w tle działającą jakąś aplikację która wykonuje jakieś czynności odblokowanie działa 100/100 (pojawia się ikonka twarzy i blokada się wyłącza) ale gdy wszystko wyłączone i normalnie urzytkuję telefon to funkcja z twarzą nie działa (nie ma ikonki twarzy). Muszę kreślić wzór żeby odblokować. Moje podejrzenie jest takie że problem może być w optymalizacji baterii dla aplikacji odpowiadającej za uruchomienie funkcji odblokowania twarzą. Niestety nie mogę za nic znależć aplikacji która za to może odpowiadać (pewnie jest ukryta) Znalazłem tylko MIUI Biometric i tam wyczyściłem dane i wyłączałem, niestety nic to nie pomogło.

Może ktoś już to przerabiał, albo wie gdzie może być jakaś apka za to odpowiadająca. Dzięki za każdą sugestię.

Edytowane przez kaciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...