Skocz do zawartości

Wybór zegarka


michals19s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na rynku jest tyle smartwatch że nie wiem który obecnie będzie fajny pod względem ceny i parametrów. Czytałem trochę oglądałem jakieś recenzję ale mi się mylą.

Proszę o pomoc który model będzie najfajniejszy na tą chwilę?

Mogę wydać do 400-500 zl   

Interesuje mnie fajny wygląd mierzenie pulsu.snu. oddychania. Treningów za wielu nie musi mieć. Zmieniać muzykę , otrzymywanie powiadomień, GPS może być wysokościomierz również ale nie jest koniecznością. NFC nie potrzebuje raczej bateria i wytrzymałość żeby była ok. Co możecie polecić, teraz Black friday może jakaś promocja będzie.

Mam mi banda 4 zastanawiam się też nad mi band 6

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska jest spoko ale raczej wybiorę zegarek. Chodzi mi żeby wyglądał w miarę na ręce no ten Xiaomi watch Life jest paskudny z wyglądu. Bateria myślę żeby te 10-12 dni wytrzymała ładowanie nie będzie aż takim problemem. Fajny hmm pojęcie względne i zbyt ogólne. Jak mówię wazney jest wygląd dla mnie i dodatkowe opcje tzn gps, mierzenie kroków, treningów tętna pulsu, oddychania, spania (jesli Xiaomi mają tą opcję)  barometr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko kto inny niż Ty ma wiedzieć co jest dla Ciebie fajne a co nie...
Dla mnie fajny jest zegarek który trzyma na baterii miesiąc i pokazuje mi powiadomienia, a że przy okazji bada mi sen czy tętni to drugorzędna kwestia,
Natomiast jeśli dla Ciebie fajność polega na wyglądzie no to j/w, skąd mamy wiedzieć jaki masz gust?
Popatrz w grafice google które zegarki są fajne dla Ciebie, a potem porównaj ceny , parametry, i wtedy ewentualnie dopytuj który konkretnie z tych fajnych dla ciebie zegarków lepiej się sprawuje, mniej sprawia problemów.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekujesz? dostałeś poradę jak podejść do wyszukania fajnego dla ciebie zegarka, zawęziłeś już sobie wybór do trzech i piszesz że nie masz czasu na wnikanie w szczegóły, to co? inni mają znaleźć czas na szukanie za ciebie zegarka ?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...