Jump to content

Redmi Note 7 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.7.0.QFGCNXM - Android 10


mrosi

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 7 (nazwa kodowa: lavender).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote7_V12.5.7.0.QFGCNXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

@mrosi

Mam wersję global (oficjalna polska dystrybucja). Znalazłem informację, że ta wersja o numerze 12.5.7.0 jest na razie dostępna jako chiński stable beta. Czy w takim razie pojawi się w późniejszym czasie ta wersja w europie jako EU ? czy nie ma żadnej gwarancji, że tak będzie ?. Druga kwestia dotyczy dość dużego przeskoku w numeracji (obecnie jest 12.5.1.0 a teraz już 12.5.7.0) czy to oznacza, że jest to ta "ulepszona" wersja enhanced ? czy dalej jest to ta standardowa 12.5 ?

Edited by electro69
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak na miuipolska aktualizować apki takie jak systemowa przeglądarka? Wiem, że to jest celowo zrobione, ale skoro RN7 nie otrzyma już aktualizacji to chciałbym móc aktualizować z pliku apk. Większość apek da się zaktualizować z pomocą roota, ale niestety tych głównych apek systemu nie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...