Skocz do zawartości

Ja włączyć kropkę w Xiaomi 9t?


karolr817

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Netoper napisał:

 

 

1 godzinę temu, Netoper napisał:

Nie wiem od czego ma być ta kropka ale wygląd i funkcje ekranu blokady zależą od motywu i jego konfiguracji.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aha dzięki 

Edytowane przez karolr817
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, karolr817 napisał:

Chodzi o tą kropkę w lewym dolnym rogu która jest na ekranie blokady, akurat u mnie nie ma a kiedyś była jak to włączyć? Dodał bym screena ale ma 3.3mb więc nie mogę.

Jeśli masz oprogramowanie GLOBAL, to ona ukrywa skrót do aplikacji Mi Pilot i nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Antyhaker napisał:

Jeśli masz oprogramowanie GLOBAL, to ona ukrywa skrót do aplikacji Mi Pilot i nic poza tym :)

Skrót to aplikacji mi pilot i latarkę tam miałem i właśnie o tą latarkę mi najbardziej chodzi, to było bardzo przydatne i  teraz mam tylko tą ikonkę do odpalenia aparatu  na blokadzie ekranu w prawym dolnym rogu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karolr817 napisał:

Skrót to aplikacji mi pilot i latarkę tam miałem i właśnie o tą latarkę mi najbardziej chodzi, to było bardzo przydatne i  teraz mam tylko tą ikonkę do odpalenia aparatu  na blokadzie ekranu w prawym dolnym rogu... 

1. Mi Pilot zainstalowany?

2. Używasz domyślnego motywu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widżet latarki mam, działa świeci, po ściągnięciu górnej belki tez mogę ją odpalić, chodzi jedynie o to że nie ma tu gdzie była kiedyś jak się wybudzało telefon przyciskiem power przeciągnęło palcem ekran od lewej do prawej i pojawiała się karta gdzie było Mi Pilot i pod tym ikonka latarki, ale może poprostu to kwestia aktualizacji że tego już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...