Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.7.0.RFDCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro (nazwa kodowa: tucana).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MINote10_MICC9Pro_V12.5.7.0.RFDCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa apka McDonald's? Bo na 12.5.1 i wersji apki 2.30.0 dzisiaj pojawił mi się błąd odnośnie zabezpieczeń i nie da się odebrać kuponów. Wcześniej działało, więc pewnie apka miała aktualizację.

Znowu mnie ten telefon zaczyna irytować, co przestanie zaraz działać, płatności Google Pay?

A i oczywiście OTA wykrywa max 12.5.3, chociaż była już 12.5.4, 12.5.5, a teraz jest 12.5.7...

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Matixx napisał:

Działa apka McDonald's? Bo na 12.5.1 i wersji apki 2.30.0 dzisiaj pojawił mi się błąd odnośnie zabezpieczeń i nie da się odebrać kuponów. Wcześniej działało, więc pewnie apka miała aktualizację.

Siedzisz na dość starej wersji. Parę miesięcy temu były problemy z SafetyNetem i w nowych ROMach jest nowa poprawka. Ale siedzisz na starej wersji więc jej nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2021 o 06:32, Kacper Skrzypek napisał:

Siedzisz na dość starej wersji. Parę miesięcy temu były problemy z SafetyNetem i w nowych ROMach jest nowa poprawka. Ale siedzisz na starej wersji więc jej nie masz.

Dość starej? 12.5.1 to wersja z końca maja (6 miesięcy), oznaczona jako STABILNA, na której właśnie SafetyNet działało, w późniejszych były problemy. Mi teraz przestało działać z dnia na dzień i jakoś nie słyszałem żeby problem występował globalnie, gdyby tak było to telefony starsze niż pół roku byłyby kaput, ale nie są, bo większość nie siedzi na MIUI, które chyba stabilne nigdy nie będzie. Ciekawe czy na globalu takie cyrki, ale to jak spod rynny na deszcz.

Zaktualizuję bo i tak liczę na poprawki innych błędów, szczególnie że jednak Google Pay do końca nie działa (nie da się dodać nowej karty). Może tym razem wytrzyma dłużej

Edytowane przez Matixx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwie uwagi, może ktoś potwierdzi?

1. Automatyczna jasność przy słabym oswietleniu schodzi za nisko- mi 10 pro lezacy obok daje ciutke wiecej podswietlenia i jest to wygodniejsze.

2. Nie ma zadnej wizualnej zmiany pomiedzy zwiekszonym a standardowym schematem kolorow - jest tak, jakby mimo wybrania standardowego, byl caly czas na zwiekszonym. Jestem przyzwyczajony do standardowego i wypalaja mi oczy niektore kolory w tym momencie...

EDIT 9/12/2021:

Ad. 2 - a jednak to nie kwestia romu. Nie wiem czemu się tak dzieje, ale nie działa mi przełączanie schematów jeśli przywrócę kopię Mi 10 Pro... Czysta konfiguracja nie powoduje takich problemów...

Edytowane przez mikeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...