Skocz do zawartości

Telefon nigdy się nie usypia note 10S


vipmatrix7

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_2021-11-07-13-25-23-406_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.ab1f2e3f15a9d48960f65680c87458ec.jpg

Cześć. Piszę w sprawie problemu z baterią. Otóż telefon Redmi note 10S w ustawieniach baterii pokazuje że jest wybudzony. Jedynie kiedy niebieska linia wybudzenia znika to tryb ultra oszczędzania baterii. Poza tym nigdy. Kupiłem telefon z softem EEEa europejskim. Odblokowałem BL wygrałem global wybierając opcję czyszczenia wszystkiego i blokady BL i nadal to samo. Czysty soft jeszcze żadnej aplikacji zainstalowanej a mimo to zawsze wybudzony. Aa i jeszcze nigdy nie pokazuje się pasek wifi. Tak samo mam problem z tym że nie mogę skopiować własnych aplikacji przez opcję backupu dostępna w ustawieniach. Pokazuje "nieobsługiwane". Jak to ugryźć? O co może chodzić. 

Edytowane przez vipmatrix7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vipmatrix7 brak paska Wi-Fi  w tym miejscu to norma w wielu modelach. Ciągłe wybudzenie, z reguły przypadłość wersji romu. Nowsza może to naprawić. Lokalna kopia może nie obsługiwać niektórych aplikacji. Jej przydatność jest dla mnie bardzo wątpliwa. Masz najnowszy rom V12.5.13.0.RKLMIXM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten najnowszy rom. Na europejskim najnowszym było tak samo wszystko. Kopia nie obsługuje ani jednej aplikacji. Na Redmi note 8 każda jedna była kopiowana. Przez to wybudzenie bateria szybko schodzi podczas nieużywania. Gdybym nie wgrywał nowego przez miflash to pomyslalbym że jakieś śmieci zostały ale chyba nie ma takiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...