Skocz do zawartości

MIUI V12.5.2.0


adrianklewin1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wie ktoś może coś na temat tej aktualizacji? Od końca października jest na globalu, pewnie na dniach pojawi się EEA. Mam w związku z nią kilka pytań:

-Czy naprawili gesty i można z nich korzystać nawet przy innym launcherze (np. Lawnchair, Microsoft Launcher) czy trzeba używać systemowego?

-Czy aktualizacja aktywuje VoLTE u klientów Orange?

-Czy naprawili inne błędy i fon przestanie tak mulić? Cofnąłem już do fabrycznych i nadal muli, powiązałem konto Xiaomi z Mi Unlock, po tygodniu wywaliło błąd powiązania i każą czekać od nowa, więc o custom ROMie nie ma mowy...

Napiszcie jak coś wiecie

 

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, adrianklewin1 napisał:

-Czy naprawili gesty i można z nich korzystać nawet przy innym launcherze (np. Lawnchair, Microsoft Launcher) czy trzeba używać systemowego?

Skoro nie naprawili nawet na becie, to tym bardziej nie zrobią tego na stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę słabo... Ciekawe czy im po prostu się to nie udało, czy to jest związane jakoś z marketingiem i chcą reklamować swój launcher.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

 

A ktoś coś wie jak tam VoLTE w Orange? Wszystkie fony z serii Note 9 już wspierają oprócz właśnie głównego Redmi Note 9... Telefon sam w sobie wspiera tą technologię, ale Orange na tym telefonie blokuje do niej dostęp.
U siostry na Redmi Note 8T przestali blokować po którejś aktualizacji MIUI

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydajność to (trochę) się poprawiła, ale na pierwszym uruchomieniu laguje w ch*j. W dodatku ma nadal wiele błędów i z baterią nic nie poprawili, gesty nadal działają jak chcą. Jak trafi do EEA to nie radzę tej aktualizacji instalować, a jak ktoś chce flashować by sprawdzić na Globalu to radzę uważać, bo bardzo łatwo można sobie IMEI wymazać. Mam nadzieję że na gwarancji to zaakceptują.
Ciekawe czy jak nie przejdzie na gwarancji to czy mogę im zlecić jako naprawę pogwarancyjną i najwyżej dopłacić...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z powodu awarii Xiaomiego zabrałem ze sobą poza dom telefon zapasowy z 2016 roku. Używałem go tyle samo czasu co Xiaomiego w tym samym miejscu (szkoła) i zapasowy zjadł na tych samych czynnościach dużo mniej energii niż Xiaomi! Czyli coś musi być z tym MIUI.
Telefon zapasowy już przez producenta (ZTE) miał wgranego czystego Androida

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...