Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.10.0.RJBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 (nazwa kodowa: umi).

Link do pobierania ROMu:

REUPLOAD

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10_V12.5.10.0.RJBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziewiczyłem MI10 mojej żony gdyż bateria na stable EEA strasznie leciała. Sam soft jest ok. Nie ma żadnych bugów, nic nie drenuje baterii wg statystyk. Prawdopodobnie bateria do wymiany :( W 12.5 EEA pisało ENHANCED a tu nie pisze. Czy chińczycy dalej mają zwykłe 12.5 mimo nowszych poprawek ? Jeszcze jedno pytanie. Najnowsze TWRP nie obsługuje MTP czy coś skopałem ? Mimo format DATA, nie szło ani MTP, ani partycji DATA zamontować. Wrzuciłem sobie po ADB, bo OTG gdzieś zasiałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję najwyżej inne TWRP wrzucić. Jutro przyjdzie bateria. Podmienię baterię i poszukam innego TWRP. Wgrywałem tego z linku przy sofcie miui stable. Ogólnie ogarniam komendy ADB więc nie jest to jakiś problem, ale jednak wygoda MTP się przydaje :) TWRP oczywiście standardowym fastboot flash recovery xxxx.img leci ? Czy coś się zmieniło ? I WIPE tylko standardowo suwakiem i format data ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...