Skocz do zawartości

Błąd i czerwone linijki w TWRP Mi 10T Pro


hhunter22

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego ze gorszego syfu nie mogłem chyba kupić... Nigdy więcej jajomi... tak jak chwaliłem mix 2s, tak teraz mi10t pro to telefon za 2k który działa jak mi note 1 sprzed kilku lat... Baaa mi note miał lepsze wsparcie...

 

Zacznę od tego, błedy w TWRP,  zainstalowane najnowsze whyle 10-beta... Zrobione czyszczenie przed, jak i po instalacji miui rozwojowego. Ktoś wie czy to trzeba nmaprawiac i ewentualnie jak?

TWRP wgrane standardowo przez bootloader, wrzucony rom ostatni z forum.. Przed wgraniem romu wyczyszczone dane, po wgraniu też...

 

Drugi problem to błąd "uprawnienia"

 

bład aparatu rozwiązałem zainstalowaniem Gcam bo i ta apka od jajomi i tak jest g warta...

błąd nie rozpoznawania kto dzwoni niestety usunięty wyłżczniem VoLTE...

to jakiś żart nie telefon... na stablu też ciągłe zawieszki, przycinki i  problemy. telefon z polskiego sklepu (sieciówka rtv agd itd)

odsprzedałbym ale nikt mi nawet nie da 1500zł...

 

 

Ma ktoś jakieś propozycje jak to rozwiązać?

 

 

1.jpeg

2.jpeg

WhatsApp Image 2021-10-30 at 11.35.44.jpeg

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z uprawnieniami można naprawić czyszcząc dane tejże aplikacji. Wtedy będzie ok.

Jeśli telefon działa normalnie (tzn. nie masz błędów innych niż te które zgłosiłeś które mogłyby potencjalnie na to wpływać) to błędy w TWRP można zignorować. Możesz ewentualnie sprawdzić inne TWRP ze zbioru, bo tam jest ich chyba kilka.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Błąd z uprawnieniami można naprawić czyszcząc dane tejże aplikacji. Wtedy będzie ok.

Jeśli telefon działa normalnie (tzn. nie masz błędów innych niż te które zgłosiłeś które mogłyby potencjalnie na to wpływać) to błędy w TWRP można zignorować. Możesz ewentualnie sprawdzić inne TWRP ze zbioru, bo tam jest ich chyba kilka.

Na wcześniejszym twrp też były te błędy, dlatego zainstalowałem betę co nic nie zmieniło. Tak po za tym błędem uprawnień, aparatu i VoLte wszystko działa ok. Bynajmniej nie wyhaczyłem nic. Błąd uprawnień jest losowy, nie ma reguły do której aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, patrikos23 napisał:

No i na Mi10t pro wgraj wersję 21.8.4 to ostatnia wersja z działającym aparatem. Mam w domu Mi10t pro i na tej wersji działa naprawdę spoko. Co do błędów w twrp zignoruj je bo nie mają na nic wpływu

Akurat aparat i tak korzystam z gcam. Już dawno się przesiadłem bo na softowej apce wgranej od momentu zakupu zdjęcia były słabe. 

6 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał:

OK ale chodzi mi o to żebyś wyczyścił dane aplikacji Uprawnienia. Wtedy błąd że apka Uprawnienia przestała działać nie będzie wyskakiwać.

Dzięki. Pomogło. Nie załapałem na początku o co Ci chodzi. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...