Skocz do zawartości

Aplikacja do sms-ów problem z jej wyświetlaniem


Majami26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z oryginalna aplikacją do wysyłania sms-ów a mianowicie niby wszystko w porządku ale po włączeniu czatu, pół ekranu to puste pole, które zazwyczaj zajmuje klawiatura. Klawiatura pojawia się dopiero jak nacisnę że chce coś napisać, a tak to puste pole. Po wyczyszczeniu danych aplikacji  przez chwile działa poprawnie a później znów to samo.

 

 

1634468610349.jpg

Edytowane przez Majami26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Majami26 napisał:

pół ekranu to puste pole

A co tam niby miało jeszcze być? Wiadomość kończy się w połowie ekranu. Klawiatura od zawsze pojawia mi się jak chcę coś napisać. Po co niby miałby się pojawiać wcześniej?

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Majami26 napisał:

dopiero po naciśnięciu w pole pisania pokazuję się klawiatura

Ale to na większości czatów raczej normalne. Jak wchodzisz to czytasz, a dopiero jak chcesz pisać to pojawia się klawiatura. Nienormalnym było by jakby ta klawiatura cały czas wisiała i przeszkadzała w czytaniu. Np na Whatsappie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

Ale to na większości czatów raczej normalne. Jak wchodzisz to czytasz, a dopiero jak chcesz pisać to pojawia się klawiatura. Nienormalnym było by jakby ta klawiatura cały czas wisiała i przeszkadzała w czytaniu. Np na Whatsappie jest tak samo.

Nie bardzo mnie rozumiesz ja wiem że to by było bez sensu  jak by cały czas klawiatura była, ale tu nie ma klawiatury tylko puste pole na pół ekranu jak na zdjęciu widać gdzie są dolne przyciski a gdzie pole na wpisanie wiadomości w textra jak pisałem jest normalnie jak powinno być pole do wpisania tekstu jest na dole i po kliknięciu w pole tekstu wysuwa się klawiatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Majami26 napisał:

w textra jak pisałem jest normalnie jak powinno być

Nie wie jak jest normalnie. Masz raptem jedną wiadomość, konwersacja  zajmuje tylko połowę ekranu i pole do wpisywania wiadomości bezpośrednio pod nią, czyli na końcu konwersacji. To też jest normalnie. Jakby to pole wpisywania wiadomości było na dole, to nadal by było puste pole, tylko w innym miejscu. Jak wpisy zajmują całą stronę (lub więcej) to wtedy jest na dole. Tobie chodzi o to że pasek wpisywania odpowiedzi nie zawsze jest na dole w tym samym miejscu, a nie że puste pole. Mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś ma wyrobione automatyczne nawyki przy pisaniu, to rozumiem że może przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Majami26 zmienił(a) tytuł na Aplikacja do sms-ów problem z jej wyświetlaniem
36 minut temu, FromWP napisał:

Masz raptem jedną wiadomość

Nie ma znaczenia czy jest jedna wiadomość czo 10    

na zdjęciach widać różnice i po wyczyszczeniu danych aplikacji wszystko wraca do normy i jest poprawnie jak na drugim zdjęciu niestety tylko na chwile. Kolega tomiangelo wie o co chodzi bo ma to samo. :)

Screenshot_2021-10-18-08-46-10-773_com.google.android.apps.messaging.jpg

Screenshot_2021-10-18-08-46-25-428_com.google.android.apps.messaging.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, brawo napisał:

Wklejasz fotki sprzed pół roku. Reklamujesz te usługi/firmy wymienione w tekście?

to akurat przykładowy sms nie miałem na celu reklamowania czego kolwiek ale lepiej takie coś wkleić niż prywatna rozmowę.

 

2 godziny temu, frrancuz napisał:

Z apkmirror pobierz nowszą wersję aplikacji do SMS. To aplikacja od Google, z tego co widzę. Powinna być. Zainstaluj i sprawdź czy problem występuje.

 

Zainstalowałem textre póki co tam tego problemu nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...