Jump to content

Root na Redmi note 10S

vipmatrix7
 Share

Recommended Posts

36 minut temu, vipmatrix7 napisał:

Myślałem że w ogóle się nie da.

Widzisz, jednak się da.

36 minut temu, vipmatrix7 napisał:

Z tego co zrozumiałem to przy MediaTeku można uceglić telefon tylko nie wiedziałem czy przy samym roocie i twrp czy podczas wgrywania romów

Jest dodana taka informacja, trzeba wszystko robić uważnie, wtedy telefonu się nie ulegli.

Mam kolejny problem. Roota na razie nie robiłem i nie chce teraz robić. Po prostu mi póki co nie potrzebny. Chciałem wgrać oficjalny rom miui global. Za nic jednak nie mogę połączyć się z miflashem. Na kilku komputerach. Instaluje mi flasha, on wykrywa telefon ale w komputerze cały czas słychać dźwięk odłączania USB i w menedżer urządzeń jest wykrzyknik przy urządzeniu Android. Mi flash po wybraniu instalacji zaczyna wgrywać ale czas leci a nic się nie dzieje. Próbowałem różnych sterowników i nic. O co tu chodzi. Proszę o pomoc 

Udało się to ogarnąć. Czy do wgrania oficjalnego romu przez miflasha potrzebny jest odblokowany bootloader? Pokazuje mi się komunikat not allowed in locked state

Dnia 19.10.2021 o 14:48, vipmatrix7 napisał:

Chciałem wgrać oficjalny rom miui global.

Rozumiem, że posiadasz ROM Global EEA (EU) lub inny, skoro, chcesz mieć Global MI.

Dnia 19.10.2021 o 14:48, vipmatrix7 napisał:

Czy do wgrania oficjalnego romu przez miflasha potrzebny jest odblokowany bootloader? Pokazuje mi się komunikat not allowed in locked state

Z tego, co piszą na internecie, trzeba go niestety odblokować, skoro chcesz mieć Global MI.