Skocz do zawartości

Kasowanie numerów SDN


Marvinka

Rekomendowane odpowiedzi

Na kartach od różnych usługodawców przeważnie znajdują się różnego rodzaju numery SDN, czyli np niezwykle przydatne "informacje, których nie potrzebujesz" czy inne "horoskopy".

 

Marvinka chce się pozbyć tego paskudztwa na zawsze. Nie schować, nie inaczej przyporządkować, nie przezwać. Raz na zawsze, sio, poszło w buraki, nie ma. Karta przełożona do innego telefonu też nie ma, nie ma i jeszcze raz nie ma.

 

Marvinka szukała aplikacji, teoretycznie były takie dwie:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.octabode.dcfd

 

i

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jac.simplus

 

...obie takie numery niby edytują, niby usuwają, ale szast prast i za chwilę te cholerstwa znowu wracają. :sad:

 

Czy istnieje jakaś metoda, lub aplikacja, żeby temu zaradzić?

Edytowane przez Marvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie masz prawidłowe. Pytanie po co? Przecież w dobie Androida kontakty możesz mieć na Google/Xiaomi. Numery z karty możesz schować (jest opcja pokazywania kontaktów z kont online).

Ja mam nową kartę nju i jest na niej kilka "przydatnych" numerów ale ich w ogóle nie widzę w MIUI.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie masz prawidłowe. Pytanie po co? Przecież w dobie Androida kontakty możesz mieć na Google/Xiaomi. Numery z karty możesz schować (jest opcja pokazywania kontaktów z kont online).

Ja mam nową kartę nju i jest na niej kilka "przydatnych" numerów ale ich w ogóle nie widzę w MIUI.

 

Bo to jest tak: Marvinka ma na chwilę obecną 6 kart SIM, oraz 4 telefony na różnych Androidach.

 

Ok, Marvinka słyszy pana Acida mówiącego "dziecko drogie, w dzisiejszej dobie wizyta u psychiatry nie oznacza, że jest się głupim, tylko, że się szuka rozwiązania... problemów". I zasadniczo to jest prawda, tyle, że tu jest specyficzna sytuacja

 

  • Wersja trochę krótsza: Karty i telefony są ciągle przekładane, raz jest używane to, raz tamto...
  • Wersja trochę dłuższa: Marvinkowa firma jest extra przeczulona na punkcie bezpieczeństwa i poufności danych, jest więc telefon firmowy, używany tylko w budynku, jest telefon ogólny, jest telefon przygotowany tylko pod wyjazdy zagraniczne (czytaj "może zostać ukradziony, Marvinka ma to w pupsku").

 

Podobnie jest z kartami SIM - ta jest do kontaktów ogólnych, ta tylko dla takich ludzi, którym Marvinka odda wątrobę, ta tylko dla klientów, ale nie firmowych, żeby broń Boże nie zadzwonili do roboty...

 

 

O co chodzi: Żeby po prostu można było wszystko poukładać na poziomie kart SIM. Karta wyciągnięta z jednego telefonu, wsadzona do drugiego daje tę samą listę.

 

Żeby nie było, wiadomo, jest rewelacyjne MY Local Account...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fjsoft.mylocalaccount

 

...ale to nie chodzi tylko o to, żeby sobie na chwilę obecną poukładać numery... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...