Skocz do zawartości

Pogłos


rafixpo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem.  a mianowicie niedawno zaktualizował mi się redmi 9a model M2004J19AG0)  DO MIUI o numerze kompilacji "12.5.1.0(RJCEUXM)  wersja android

(11 RP1A.200720.011).   Aktualizacja byla za pomocą OTA . Nie mam odblokowoanego bootloader..  

Problem polega na tym, że od niedawna zaczęły się problemy z telefonem. PODCZAS ROZMÓW TELEFONICZNYCH SŁYSZĘ SIEBIE W SŁUCHAWCE !   dalej, nie chodzi tak płynnie jak na pcozątku i zawiesza się..

Pytanie do was. czy na ten telefon dobrą mam wersję miui ?  czy mogę zmienić kompilacje nie uszkadzając bootloader ? którą wersje kompilacji stabilną polecacie do tego telefonu ? i co powoduje że slyszę sam siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MIUI 12.5 jest nakładką z błędami i jedyne co teraz możesz zrobić to albo postarać się odblokować bootloader i dokonać downgrade softu lub korzystać z niego w jakiś sposób i czekać na aktualizację z łatką która naprawi ten błąd w MIUI 12.5

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez KillZone_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizowałem z MIUI 12.0.1 na 12.5.1 i od tej pory dymki Messenger są kwadratowe a samo okno czatu jest przycięte i klawiatura jest prawie że na połowie okna czatu.
Jeśli chodzi o tą aktualizację,to żałuję że się pospieszyłem zmianiając region na Czechy i zaktualizowałem,mogłem poczekać aż będzie dostępna w Polsce.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez KillZone_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...