Jump to content

Pogłos


rafixpo
 Share

Recommended Posts

Witajcie mam problem.  a mianowicie niedawno zaktualizował mi się redmi 9a model M2004J19AG0)  DO MIUI o numerze kompilacji "12.5.1.0(RJCEUXM)  wersja android

(11 RP1A.200720.011).   Aktualizacja byla za pomocą OTA . Nie mam odblokowoanego bootloader..  

Problem polega na tym, że od niedawna zaczęły się problemy z telefonem. PODCZAS ROZMÓW TELEFONICZNYCH SŁYSZĘ SIEBIE W SŁUCHAWCE !   dalej, nie chodzi tak płynnie jak na pcozątku i zawiesza się..

Pytanie do was. czy na ten telefon dobrą mam wersję miui ?  czy mogę zmienić kompilacje nie uszkadzając bootloader ? którą wersje kompilacji stabilną polecacie do tego telefonu ? i co powoduje że slyszę sam siebie .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

MIUI 12.5 jest nakładką z błędami i jedyne co teraz możesz zrobić to albo postarać się odblokować bootloader i dokonać downgrade softu lub korzystać z niego w jakiś sposób i czekać na aktualizację z łatką która naprawi ten błąd w MIUI 12.5

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

 

Edited by KillZone_PL
Link to comment
Share on other sites

Ja zaktualizowałem z MIUI 12.0.1 na 12.5.1 i od tej pory dymki Messenger są kwadratowe a samo okno czatu jest przycięte i klawiatura jest prawie że na połowie okna czatu.
Jeśli chodzi o tą aktualizację,to żałuję że się pospieszyłem zmianiając region na Czechy i zaktualizowałem,mogłem poczekać aż będzie dostępna w Polsce.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
 

Edited by KillZone_PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...