Skocz do zawartości

POCO X3 - Problem z dźwiękiem. Mikrofon zła jakość nagrania głosu .


turek61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Korzystam z aplikacji Smule (karaoke). Od czasu zakupu POCO X3 Pro( miesiąc) walczę z zapisem mojego głosu poprzez mikrofon telefonu w aplikacji. Proces odbywa się online (mikrofonu przy słuchawkach bloutoch Sony WH-CH510  wogóle nie mogę uaktywnić w tej aplikacji choć podczas rozmów tel. mikrofon działa). Głos jest rejestrowany ale z przerwami i trzaskami. W aplikacji dyktafon zapis jest czysty.  Szukałem rozwiązań w sieci oraz w opcjach programistycznych telefonu. Niestety wszelkie porady i zmiany ustawień nic nie dają. W moim starym HTC U11  głos za pomocą mikrofonu tel. jest zapisywany  wręcz wzorowo (tu też nie umiałem  uaktywnić zapisu z mikrofonu słuchawek). Aktualnie  korzystam z POCO a nagrywam na starym HTC . Strasznie mnie to irytuje. Jestem zniesmaczony i zaczynam żałować zakupu POCO mi to było. Czy ktoś mógłby mi wskazać przyczynę a najlepiej rozwiązanie problemu jeśli istnieje ? 

Edytowane przez turek61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • turek61 zmienił(a) tytuł na POCO X3 - Problem z dźwiękiem. Mikrofon zła jakość nagrania głosu .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...