Jump to content

Xiaomi Mi 11 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.13.0.RKBCNXM - Android 11

mrosi
 Share

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11 (nazwa kodowa: venus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI11_V12.5.13.0.RKBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Ponownie mam problem z pobraniem paczki, tj:   z pozycji telefonu w "update" gdy próbuję pobrać w połowie wywala błąd i trzeba od nowa, próbowałem parę razy i niestety po paru minutach zawsze jest błąd. Gdy pobrałem paczkę stąd i wrzuciłem w telefon nie widzę jej w TWRP (wchodzę w aktualizacje i wybieram zaktualizuj z paczki zip.) wchodzi w TWRP wpisuje swój pin i.... paczki nie widać, co robię źle? 

• 2 weeks later...

Jutro mam dostać nową Mi 11tkę. Muszę czekać na odblokowanie bootloadera czy jest jakieś obejście aby zainstalować ten ROM? Jestem całkiem świeży jeżeli chodzi o Xiaomi więc pomału próbuję wszystko ogarnąć. Jeżeli dobrze rozumiem to jest najnowszy stabilny ROM xiaomi.eu. Jest w nim możliwość nagrywania rozmów i działają płatności zbliżeniowe (bank Santander)?

54 minuty temu, zaba44 napisał:

Jutro mam dostać nową Mi 11tkę. Muszę czekać na odblokowanie bootloadera czy jest jakieś obejście aby zainstalować ten ROM? Jestem całkiem świeży jeżeli chodzi o Xiaomi więc pomału próbuję wszystko ogarnąć. Jeżeli dobrze rozumiem to jest najnowszy stabilny ROM xiaomi.eu. Jest w nim możliwość nagrywania rozmów i działają płatności zbliżeniowe (bank Santander)?

Trzeba czekać, nagrywanie działa, płatności jeśli nic nie jest napisane w temacie to także działa

4 godziny temu, piqpoq napisał:

Czy u Was działa zmiana dzwonka wiadomości SMS?
U mnie wychodzi zaraz po wejściu w ustawienie wyboru dźwięku..

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

u mnie działa

No coś nie do końca jest dobrze z tymi dzwonkami - na próbę zmieniłem sobie ten co używam do SMS na inny ale co ciekawe nie jest on odtwarzany przy otrzymaniu wiadomości tylko jakiś inny - zmieniłem z powrotem na ten co miałem i działa dobrze - w sumie za dużo tym się nie bawiłem ale faktycznie coś jest nie tak - jeszcze trochę z innej beczki - może ktoś już korzysta z andka 12 - jest ROM do pobrania i instalacji przez fastboota - także jako upgrade bez utraty danych - czy jest sens to instalować czy lepiej zaczekać na kolejną wersję z poprawkami? Miałem swego czasu dużo problemów przy telefonie innej firmy i przesiadce z 10 na 11 w szczególności z poprawnością działania aplikacji bankowej czy serwisów typu olx lub allegro - chcąc niechcac trzeba było robić downgrade - stąd może ktoś ma jakieś uwagi co do tej nowej 12 - wrzucać czy trochę poczekać ... ??

• 2 weeks later...

Tego typu "wiadomości" pokazują się jak zaciągało się jakiegoś syfa. I zapewne po kliknięciu jest przekierowanie do płatności aby się zalogować i przejąć hasła użytkownika.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Niby nic nowego nie mam od miesięcy oprócz Home Assistent, ale to raczej sprawdzona apka.

Odinstalowałem klawę M$ i uruchomiłem ponownie telefon, na razie nic nie wyskakuje.

Nie klikałem w to tylko ale łapiąc do przesunięcia już po puszczeniu znikało.

No ciekawe, zobaczymy czy będzie powracać.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...