Skocz do zawartości

Gdzie w Polsce kupić oryginalną lub bdb zamiennik baterii do Mi9


dyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jedynie baterie które mają kiepskie opinie ( tutaj może w grę wchodzić wada allegro że ktoś podróbki podpina pod kod kreskowy oryginałów. 
Gdzie można kupić baterię
Szukaj na AliExpress firmy Nohon. Mam od lutego tego roku i nadal ładnie trzyma Sot po 6 godzin ponad gdy cały czas korzystam z telefonu. A czas czuwania ponad 24 godziny.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jarek882 napisał:

Szukaj na AliExpress firmy Nohon. Mam od lutego tego roku i nadal ładnie trzyma Sot po 6 godzin ponad gdy cały czas korzystam z telefonu. A czas czuwania ponad 24 godziny.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki zamówione :)

Jakby ktoś szukał

https://pl.aliexpress.com/store/2190157?spm=a2g0o.productlist.0.0.2b0b699dsWQTsk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Akurat jest w trakcie przegadania ofert na AliExpress z tej właśnie firmie i zauważyłem jedną rzecz, mianowicie na aukcjach posiadają dwie baterie do mi9 z tym samym symbolem lecz inną pojemnością..ktoś coś wie na ten temat?
Napisałem do sprzedawcy ale na razie cisza...
IMG_20211009_101725.thumb.jpg.904476d5f6893f956767566c9b25148d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ktokolwiek myśli, że można kupić oryginalne części do telefonu poza oficialnym serwisem. Kto ma te części dostarczać do tych sklepów? Czy jest jakakolwiek firma, która sprzedaje części do swoich urządzeń? Jaki interes by mieli w dostarczaniu części do sklepów? Od tego mają swoje serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tylko taką odp od sprzedawcy:

Hi. friend. The higher the capacity, the longer the standby time. We recommend that you choose 4000mAh, thank you very much!

Zaryzykowałem i zamówiłem tą 4000mAh, zobaczmy co z tego będzie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tylko taką odp od sprzedawcy:

Hi. friend. The higher the capacity, the longer the standby time. We recommend that you choose 4000mAh, thank you very much!

Zaryzykowałem i zamówiłem tą 4000mAh, zobaczmy co z tego będzie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


No nic z tego nie będzie, nie zmieści się nic większego. Bateria będzie szajsem i uważaj jak będziesz demontował, najlepiej zrób to na zew lub blisko otwartego okna żeby wywalić telefon przez okno. Robienie przez osoby nie mające pojęcia i kleju żeby skleić telefon mija się z celem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 9.10.2021 o 20:53, mariusz.ur napisał:

Nie wiem dlaczego ktokolwiek myśli, że można kupić oryginalne części do telefonu poza oficialnym serwisem. Kto ma te części dostarczać do tych sklepów? Czy jest jakakolwiek firma, która sprzedaje części do swoich urządzeń? Jaki interes by mieli w dostarczaniu części do sklepów? Od tego mają swoje serwisy.

Dragon tt  TUTAJ i nie kompromituj się więcej.

 

23 godziny temu, akir19 napisał:

No nic z tego nie będzie, nie zmieści się nic większego. Bateria będzie szajsem i uważaj jak będziesz demontował, najlepiej zrób to na zew lub blisko otwartego okna żeby wywalić telefon przez okno. Robienie przez osoby nie mające pojęcia i kleju żeby skleić telefon mija się z celem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Nohony mają faktycznie większą pojemność. Niewiele, ale jednak. I jak usmażyłeś baterię to lepiej nie rób tego więcej tylko dawaj sprzęt do kogoś kto się zna. 

 

 

P.S. Zły dzień w pracy :) Pozdro

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi aukcje na której można kupić oryginalną baterię? Ale tak na prawdę oryginalną...no właśnie...
A po co on ma mi kupować jak mogę sam to ogranać i dostarczyć tel już z częściami które ja sobie wybieram.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można, współpracuje przynajmniej z trzema hurtowniami GSM które mają oryginalne. Jako osoba prywatna np tu https://magboss.pl/46bm3la02093-oryginalna-bateria-bm3l-xiaomi-mi9,p,pl,53974.html

Ten twój serwis to jakiś paprok, a nie serwis

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.10.2021 o 07:47, akir19 napisał:

Oczywiście że można, współpracuje przynajmniej z trzema hurtowniami GSM które mają oryginalne. Jako osoba prywatna np tu https://magboss.pl/46bm3la02093-oryginalna-bateria-bm3l-xiaomi-mi9,p,pl,53974.html

Ten twój serwis to jakiś paprok, a nie serwis

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

No to nie mają tej baterii, czas dostępności 21 dni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mamy już 02.12 a w [https://magboss.pl/46bm3la02093-oryginalna-bateria-bm3l-xiaomi-mi9,p,pl,53974.html] nadal nie ma jej dostępnej 
Już sam nie wiem, gdzie powinienem zakupić baterię?
Sytuacja jest patowa w Polsce nie ma nikt baterii. W Chinach jedynie wysyłka nie rejestrowaną przesyłka dostawa luty. Do tego obawa że dowalą dodatkowo 2x VAT i opłatę celną. Jeszcze 3-4 miesiące temu były dostępne w hurtowniach teraz dramat.

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... opłaty celnej nie przykleją, bo wartość tej przesyłki nie przekracza przecież ustalonego progu. Ale tak jak mówisz sytuacja jest patowa. Człowiek chciałby normalnie wymienić sobie baterię zamiast generować kolejne elektrośmieci, ale nie da się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki luty? W ciągu kilku dni otrzymałem 3 przesyłki z Chin. "Szły" około 14-16 dni. Te terminy na luty, to asekuracja, że jeśli nie dojdzie do tego czasu to wówczas możesz mieć roszczenia.
Wysyłki nie są alliexpres standard shopping tylko Seller method shiping, gówniana wysyłka bez trackingu

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja do baterii powyżej.
W końcu oddałem telefon do wymiany baterii.
Bateria zmieściła się bez problemu.
Wyniki jakie osiąga według aplikacji są chyba średnie, ale działa. Moja pierwsza bateria ta orginalna gorzej się już prezentowała niż ta.

8507e8f5e3e73b9a884405c4ad33cd48.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.02.2022 o 11:56, TED napisał:

Aktualizacja do baterii powyżej.
W końcu oddałem telefon do wymiany baterii.
Bateria zmieściła się bez problemu.
Wyniki jakie osiąga według aplikacji są chyba średnie, ale działa. Moja pierwsza bateria ta orginalna gorzej się już prezentowała niż ta.

8507e8f5e3e73b9a884405c4ad33cd48.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka




 

i jak działa bateria nohon ? Ja czekam na swoją - ma być za 1,5 miesiąca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak działa bateria nohon ? Ja czekam na swoją - ma być za 1,5 miesiąca.
 
No tak średnio bym powiedział.
Może to przez to że kupiłem tą z większą pojemnością niż oryginał, a może nie.
Ogólnie nie polecam, przynajmniej tej o pojemności 4000. Wolno się ładuje i krotko trzyma. Opinie wyżej pisałem po pierwszych dniach, gdzie wydawało się że jest lepiej. Niestety po dłuższym czasie stwierdzam że oryginał kilkuletni który miałem wcześniej był lepszy, może nie trzymał dłużej ale lądował się dużo szybciej.
A ty jaką pojemność zamówiłeś?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nohon 4000 jest świetny. Tel obecnie prawie 2 doby gdzie wcześniej 12h miał problem. Dużo daje zmiana softu na crdroid który działa o wiele szybciej. Ładuje się normalnie ta bateria.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka



Screenshot_20220405-182031_Ustawienia.thumb.jpg.a452c054aadb2fe26b28b26beb977a15.jpg

Screenshot_20220405-220602_Ustawienia.thumb.jpg.dc0c573e459639a953b4f71a8d941ae1.jpg
U mnie wygląda to zdecydowanie gorzej.
7ad88a30b7900d2dd9f0479825eebef8.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


379bd63e6ddd9d483582d327cd6ac270.jpg504fab19ed184416194bc6e30cff6fc0.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...