Skocz do zawartości

Powerbank, gdzie kupic?


Corrdovka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie lepiej ci kupic 10000mAh? jest mniejszy i poreczniejszy. Tu masz aukcje od Xona (zweryfikowany sprzedawca z tego forum) - http://allegro.pl/xiaomi-powerbank-10000mah-etui-usb-fan-led-gw-i5374505778.html. Mozesz tez poszukac u innych sprzedawcow zweryfikwanych tu na forum, bedziesz mial 100% pewnosc ze to bedzie oryginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Twoja propozycja jest rozsądniejsza, zwłaszcza pod względem gabarytów. Dużo poradników jest jak rozpoznać podróbkę 10400, a czy 10000 powinien być podobnie wykonany, typu: brak loga na kablu, kolory akumulatorów itd ?

 

A po co przepłacać?

http://www.xiaomiforsale.com/pl/akcesoria/194-power-bank-10000mah.html

Niespełna 74 PLN plus 18 PLN za przesyłkę pobraniową. Razem to niespełna 93 PLN (w aukcji fakt, z gratisami, ale z przesyłką 115 PLN). I nie czekasz kilku tygodni, a 2-3 dni. A taka sama gwarancja oryginalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie na temat tego sklepu, raczej nie zdecyduję się na kupno bezpośrednio od nich, mimo wszystko wielkie dzięki za pomoc.

 

Nie zmyślaj. Nie przeczytałeś ani jednego postu na temat tego sklepu. Gdyby było inaczej, wiedziałbyś, że to najprawdopodobniej najlepszy sklep w "okolicy".

Jak napisał kulig007. Twoja sprawa. Tylko przynajmniej nie zmyślaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygooglowałem opinie w innych serwisach, na forum o tym nie czytałem, piszą, że czasem towar przychodzi używany, mylą adresy i zastanawiam się jak z reklamacją w końcu to nie Polska, ale z drugiej strony podjąłem decyzję że niecałe 100zł to nie majątek i sprawdzę sam. Przed chwilą zrealizowałem zamówienie, teraz czekam i mam nadzieję że będzie wszystko ok, jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam ;]

Edytowane przez Melixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...