Skocz do zawartości

XIAOMI MI BOX S - problem z połączeniem, nie działają aplikacje google (ale np. Netflix działa normalnie)


cyryl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem po zakupie Xiaomi Mi Box S. Zainstalowałem, zalogowałem się na konto google. YouTube, Netflix działają poprawnie, ale chyba nic innego z aplikacji Google nie może podłączyć się z Internetem i wyskakuje błąd "braku dostępności". 

Innymi słowy - nie działa Google Play więc nic nowego z aplikacji nie mogę ściągnąć i zainstalować.

Prośba o wsparcie. 

Pozdrawiam,

Cyryl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2021 o 20:37, Matheusz napisał:

Była awaria u Google.Wejdź przez kompa/telefon, zaloguj się na swoje konto Google. Znajdź tam tvboxa i go wyloguj. Wtedy wyciągnij wtyczkę z gniazdka od boxa i uruchom ponownie. emoji6.png

A jak zrobię tak jak pisałeś a nie mam pilota, to jak wpisze hasło od wi-fi żeby się z powrotem zalogować do konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2021 o 23:36, Matheusz napisał:

Myszkę na usb podłącz.

Myszka jest i kursor dziala do momentu. Można wejść w ustawienia, czy do aplikacji - oraz z niej wyjść. Nie da się natomiast uruchomić obrazu, filmu. Albo na przykład korzystać z klawiatury żeby np wpisać hasło do Wi-Fi. Czyli mogę nią nawigować, nie da się nią operować. 

 

Edytowane przez michalalejziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...