Skocz do zawartości

xiaomi. Eu rom update


j.a.r.e.c.k.i

Rekomendowane odpowiedzi


Witam. Wkrotce doleci do mnie mi 11 z tradingshenzen. Wybralem wersję 12/256 z eu romem i TWRP. Pytanie do osób posiadających ta wersję. Czy dzisla wam 5g w Plusie w paśmie N7 2600?Mam odpowiedz z tradingshenzen że może być problem u nas tylko z plusem. Druga sprawa to taka, czy mieliście problem po aktualizacji romu ze nie mogliście wejść w pamięć, nagrywac filmów itd?Parę osób mialo taki problem czytalem na forum xiaomi. Eu. Ponoc tylko fastboot, chinski rom, twrp i eu. Rom. Co o tym myslicie? Nie ma prostszego rozwiazania? Przy samym updacie w TWRP? Dzięki , pozdrawiam
 
Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł pasuje to tutaj napisze - brakuje tutaj info jak wgrać xiaomi.eu na mi11. Walczyłem z tym wczoraj ładnych kilka godzin. Przerabiałem ładnych kilkanaście xiaomi, w których odblokowywałem bootloader i wgrywałem xiaomi.eu ale na mi11 to jakaś masakra. Twrp się nie wgrwa, a czasami niby się wgra i  jak się wgra to nie mozna zrobić format data  bo wywala jakiś błąd. I tak w kółko. Mogłby ktoś ogarnięty napisać kroko po kroku jak wgrać xiaomi.eu i aby twrp działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patrikos23 napisał:

Tytuł pasuje to tutaj napisze - brakuje tutaj info jak wgrać xiaomi.eu na mi11. Walczyłem z tym wczoraj ładnych kilka godzin. Przerabiałem ładnych kilkanaście xiaomi, w których odblokowywałem bootloader i wgrywałem xiaomi.eu ale na mi11 to jakaś masakra. Twrp się nie wgrwa, a czasami niby się wgra i  jak się wgra to nie mozna zrobić format data  bo wywala jakiś błąd. I tak w kółko. Mogłby ktoś ogarnięty napisać kroko po kroku jak wgrać xiaomi.eu i aby twrp działało?

Twrp na mi11 z tego co pamiętam to tylko odpalasz z komendy w komputerze i powinno już siedzieć i dalej lecisz z instalacją romu, nigdy problemu z tym nie miałem 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się z globala przechodzi to niby tak ale i tak potem nie czytało poprawnie partycji 8 format data nie działa. Temat już ogarnąłem. Wgrałem xiaomi.eu paczką pod fastboot z marca chyba, potem dograłem twrp i przez twrp najnowsza wersję dev. Tyle że sam musiałem do tego dojść. Nigdzie nie ma napisane jak to poprawnie wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o mi11 szukałem w dedykowanym dziale dla modelu i tu nie było. Nie przyszło mi nawet do głowy aby szukać gdzie indziej. Poza tym druga połowa tego poradnika chyba i tak jest nieaktualna ze względu na istniejące twrp

 

Edit

poszperałem i dopiero od wersji 21.5.20 istnieje rom pod twrp i tam jest napisane jak wgrać i zrobić aktualizacje. Ale i tak wydaje mi się, że takie tematy powinny być założone w dedykowanych działach bo raczej nikt nie szuka info w postach z przed 4 miesięcy i to totalnie w innym, moim zdaniem nieintuicyjnym miejscu.

Najważniejsze, że temat ogarnięty.

Edytowane przez patrikos23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...