Skocz do zawartości

Xiaomi 11T/Pro - oficjalne wersje MIUI


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam najnowszą wersję MIUI tj. 13.0.7 (na poprzedniej był te sam problem).

Czy znany Wam jest problem z otwieraniem/pobieraniem załączników w wiadomościach email w gmail-u?

Po kliknięciu w załącznik wyskakuje błąd, że nie udało się go pobrać i należy spróbować później. Próbowałem już wszystkiego, włącznie z wipem w twrp- bez rezultatu. Jedyna możliwość to zapisanie załącznika na dysku googla :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. 

Od niedawna pojawiła się aktualizacja do w/w telefonu. Od tej pory nie działa voLTE w sieci Orange. Pomimo, że telefon jest na liście (do tej pory było ok) oficjalnej z Orange, to usługa nie działa. Suwak w ustawieniach jest włączony. 

Ikonki brak z voLTE. Połączenia zrzuca do sieci 3G. 

Co można ewentualnie zrobić z tym fantem?

 

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za odpowiedź.

przeniesiono z działu bugów w Xiaomi.eu, bo Xiaomi 11T nie ma ROM-u xiaomi.eu. oryginalny tytuł: "Xiaomi 11T Miui 13.0.8 brak voLTE" //Kacper Skrzypek

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Mam takie pytanie. Moj Tata ma telefon z wolnego rynku ale od prawie roku nie dostał żadnej aktualizacji. Telefon nie wyszukuje żadnej aktualizacji a jak ręcznie wybiorę aktualizacje to pokazuje komunikat że nie można flashieac tej stabilnej wersji. Pytanie czy flashujac taka sama wersję tzn EEA Stable na EEA Stable nową wersję to też muszę odblokować bootloader? Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu tzn nie można aktualizować stabilnej wersji mimo że są nowsze? Bo czekać tydzień na odblokowanie bootloadera nie mam czasu

 

Wogole to jakiś pech z tymi Xiaomi- wcześniej tata miał A2 lite i to samo z aktualizacjami... 

Edytowane przez mpiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mpiotrek napisał(a):

Cześć. Mam takie pytanie. Moj Tata ma telefon z wolnego rynku ale od prawie roku nie dostał żadnej aktualizacji. Telefon nie wyszukuje żadnej aktualizacji a jak ręcznie wybiorę aktualizacje to pokazuje komunikat że nie można flashieac tej stabilnej wersji. Pytanie czy flashujac taka sama wersję tzn EEA Stable na EEA Stable nową wersję to też muszę odblokować bootloader? Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu tzn nie można aktualizować stabilnej wersji mimo że są nowsze? Bo czekać tydzień na odblokowanie bootloadera nie mam czasu

 

Wogole to jakiś pech z tymi Xiaomi- wcześniej tata miał A2 lite i to samo z aktualizacjami... 

Podeślij zrzut ekranu z informacji o telefonie, jaka jest konkretnie wersja MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata ma taki soft... znalazłem jeszcze taki opis na XDA może to podziała... ale może macie jakieś inne rozwiązanie. Ogólnie taki rzeczy tylko z Xiaomi

https://forum.xda-developers.com/t/xiaomi-11t-pro-rkdeuxm-why-is-miui-13-only-available-for-skdeuxm.4459923/

Screenshot_20221210_225759_Gallery.jpg

Edytowane przez mpiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze raz ale z tego co pamiętam to sprawdzaniu update wyskakiwał błąd że nie można flashowac tej stabilnej wersji...  

EDIT:

@Kacper Skrzypekdziękuję za pomoc. Udało się zainstalować ten firmware który mi podesłałes a później telefon już sam znalazł nowszy firmware. Tak jak pisałem już kiedyś sprawdzałem instalacje tak i tym razem za pierwszym razem wywaliło błąd ale jak spróbowałem jeszcze raz to nagle stwierdziło że jest ok... Dziwna sprawa bo do tej pory nie wierzę że się udało!

Edytowane przez mpiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też mam ten soft i problem mam bo jak ktoś dzwoni i telefon jest przy uchu to jak które się rozłączy to telefon zostaje ciemny lecz wszystko normalnie działa lecz nic nie wyświetla muszę uruchomić tel jeszcze raz żeby ekran się pojawił umiecie pomoc

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz1982 napisał(a):

Też mam ten soft i problem mam bo jak ktoś dzwoni i telefon jest przy uchu to jak które się rozłączy to telefon zostaje ciemny lecz wszystko normalnie działa lecz nic nie wyświetla muszę uruchomić tel jeszcze raz żeby ekran się pojawił umiecie pomoc

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
 

Potwierdzam. Dwa razy tak miałem. Lepiej poczekać z instalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz1982 napisał(a):

A co zrobiłeś przestało ci się to robic czy wróciłeś do miui 13

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
 

Na razie nic nie robiłem. Zauważyłem ,że przy krótkich rozmowach problem nie występuje. Dopiero dłuższa,kilkuminutowa rozmowa powodowała ta niedogodność. Z kolei wczoraj ponowne podniesienie telefonu do ucha odblokowało ekran. Testuję dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.01.2023 o 10:26, romeoo napisał(a):

Na razie nic nie robiłem. Zauważyłem ,że przy krótkich rozmowach problem nie występuje. Dopiero dłuższa,kilkuminutowa rozmowa powodowała ta niedogodność. Z kolei wczoraj ponowne podniesienie telefonu do ucha odblokowało ekran. Testuję dalej.

Możesz opisać swój problem w aplikacji usługi i opinie, być może wezmą to pod uwagę przy kolejnej aktualizacji i naprawią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.03.2023 o 18:39, 92christof napisał(a):

Widzę, że na regionie Szwajcarii jest dostępny miui 14. Instalował już ktoś? Nie ma problemów z działaniem telefonu?

Działa drugi dzień. Bez większych uwag. Jedynie : tapety animowane nie zawsze działają? Oraz w SMS od sieci gdy pojawia się komunikat: nie możesz odpowiedzieć na tą wiadomość.... ten komunikat mruga jakby coś się zacięło,błąd odświeżania może? Zmiana odświeżania na 120 i z powrotem nie naprawia tego. Po rozmowach ekran nie zawiesza się jak bywało wcześniej. Co do baterii jeszcze za wcześnie coś pisać. Z poprzedniej wersji 14 byłem zadowolony.IMG-20230319-WA0009.thumb.jpg.32026b0ef45f2292bd9d4b26ac99fe35.jpg

Edytowane przez romeoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Radek152 napisał(a):

Witam, mam mam pytanko odnośnie Xiaomi 11t pro, na dzień dzisiejszy tj .10.04.2023 telefon ma android 12 i zabezpieczenia android z 1.12.2021. Zmiana regionu nie nie daje. Telefon zakupiony w grudniu 2022.Czy jest jakieś rozwiązanie inne niż serwis.

Screenshot_2023-04-10-05-07-32-943_com.android.settings.jpg

Spróbuj zaktualizować ręcznie do tej wersji: https://bigota.d.miui.com/V12.5.21.0.RKDEUXM/miui_VILIEEAGlobal_V12.5.21.0.RKDEUXM_97653e3865_11.0.zip

Jeśli nie idzie, to musiałbyś odblokować bootloader i wgrać najnowsze EEA przez MiFlash - odpowiednie instrukcje są w dziale Tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem aktualizację z MIUI 13 do 14.

Po prawie miesiącu bateria na duży minus. Przed aktualizacją raz dziennie ładowałem baterię, a teraz muszę codziennie dwa razy ładować.

Widocznych zmian praktycznie nie ma żadnych, więc jak tak u wszystkich bateria ma działać to nie polecam aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...