Skocz do zawartości

Xiaomi 11T/Pro - oficjalne wersje MIUI


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś dostał już przez OTA MIUI 13 V13.0.8.0.SKDEUXM dla 11T Pro? Jest już dostępne. Jak zwykle nie chciałem czekać na OTA i ściągnąłem (dwukrotnie) rom w celu samodzielnej aktualizacji, ale wyskakuje mj informacja jak na obrazku. Czy ktoś ma podobny problem? 762037dc74a61740dcb3976d1a6386e7.jpg

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, choć to dziwne. Dla Global jest już druga aktualizacja MIUI 13 a dla EEA nie potrafią wydać pierwszej. Chyba aż tak bardzo te romy się nie różnią. Na forum xda ludzie zgłaszają ten sam problem, więc to chyba dotyczy wszystkich.

A czy jest tu ktoś, kto ma 12.5.19 zamiast 12.5.20 i próbował zaktualizować do MIUI 13? Z tymi dwoma wersjami było trochę zamieszania. 12.5.19 jest oznaczona jako Stable Beta, ale niektórzy kupowali telefon z tą właśnie wersją. Ci, którzy sami ją zainstalowali mieli problemy z aktualizacją do 12.5.20. Ja na 12.5.20 przeskoczyłem z 12.5.16. Tak więc dziwna sytuacja. Zastanawiam się więc czy może z 12.5.19 poszłaby aktualizacja do MIUI 13.

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była wersja niekompatybilna to nie pokazała by się jako aktualizacja. Wszystko odbyło się jak przy normalnej aktualizacji i działa jak złoto. W Indonezji pewnie też jest global i jakieś inne jeszcze ichniejsze wersję. Nieistotne. Mi 9t pro też mi się zdarzało przez Indonezję właśnie aktualizować. Ja gpeja nie używam więc trudno mi się odnieść ale płatność NFC w Millenium działa.

Edytowane przez biglou
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biglou

Może i mają też zwykłego Globala (różni się od tego na Indonezję), ale na pewno nie mają EEA (wyłącznie na Europę), którego Ty masz. Nie wiem więc jak to możliwe, że w ten sposób zaktualizowałeś. Generalnie Xiaomi ma bajzel w aktualizacjach, więc może tu należy upatrywać powodu. A jakie wrażenia jeśli chodzi o MIUI 13?

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro

@Arly77

Być może 12.5.20 był skopany, jeśli chodzi o możliwość aktualizacji di MIUI 13 i wypuścili poprawioną wersję 12.5.21, która to umożliwia

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko jakby płynniej działa(pewnie subiektywne odczucie po zainstalowaniu systemu na świeżo). to czego używam działa . Tak jak mówiłem tu nie można nic pokręcić bo telefon nie pokazał by niekompatybilnej wersji, nie pobrał by jej i automatycznie nie zaktualizował. Co innego gdybym pobierał rom z jakiegoś innego źródła i próbował go zainstalować ręcznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arly77

Może masz rację. A z kiedy masz poprawki zabezpieczeń na 12.5.21? Z drugiej strony, kolega powyżej dostał OTA z MIUI 13, choć przez Indonezję i aktualizował z 12.5.19. Być może trzeba by zainstalować właśnie tą wersję, aby poszło MIUI 13.

P.S. Teraz sobie uświadomiłem, że V13.0.8.0.SKDEUXM nie miało raczej prawa się zainstalować, bo jest starsze niż 12.5.21. Prawdopodobnie wkrótce pojawi się więc nowsza wersja MIUI 13.

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przy okazji aktualizacji do 12.5.21 dorzucili kilka śmieciowych aplikacji (tik tok, 92, iQYI, Lazada, NOVEL TOON, Snack Video, Twitter, Tokopedia) Pierwszy raz się z tym spotykam na romie EEA. Wcześniej miałem Mi9.

Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 13:35, xiva85 napisał:

Ja po przejściu z 12.5.19 na 13.0.8 straciłem możliwość płacenia zbliżeniowo Gpay.

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
 

 

Jestem na wersji 12.5.19 brak aktualizacji lecz po zmianie regionu na Szwajcarie wyskakuje mi update(OTA) do wersji 13.0.8.0.skdeuxm, lecz boje się aktualizować ze względu na post gdyż używam gpay.

Edytowane przez Ciarkol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arly77 napisał:

Nie rozumiem dystrybucji nowego softu przez Xiaomi. Wy mówicie o 13 z której korzystacie już od kilku dni a ja do tej pory nic nie mam...

Wysłane z mojego 11T Pro
 

Zmień region na np. Wielka Brytania lub Szwajcaria a dostaniesz update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 12.5.19, może dlatego miałem możliwość aktualizacji do 13, a na nowszych wersjach update być może jest zablokowany ze względu na bugi, miejmy nadzieję że naprawią ten problem z baterią choć czytałem na innych forach (Xda, reddit) to dużo osób ma problemy z bateria na miui 13,  liczę na szybki fix od xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...