Jump to content

Xiaomi 11T/PRO - pytania ogólne, wątek zbiorczy

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Jestem nowym posiadaczem MI 11t Pro od kilku dni. Poprzedni moj telefon to huawai mate 10 pro.

Mam taki problem.

Po przeniesieniu zdjec z kompa na MI 11 , nie widze zadnych nowych katalogow czy zdjec w mojej Galerii na telefonie. 

W ustawieniach zmieniłem już żeby pokazywało ukryte, ale to nic nie dalo. 

Jak wchodzę do menadżera plików  w Wewnętrznej pamięci współdzielonej w katalogu DCIM są wszystkie zgrane zdjecią i katalogi.

Czy ktoś może mi powiedzieć co muszę zrobić żebym widział to wszystko w Galerii ??

Dzięki i Pozdrawiam

• 2 months later...

Hej, mam telefon 11T i jedyne czego mi w nim brakuje to nagrywania rozmów, niestety widzę, że na rom miuipolska nie ma szans ale podpowiedzcie proszę jaki rom wgrać aby nagrywanie działało. Z góry dzięki 

• 4 weeks later...

Hej, dopiero co nabyłem 11T, przeniosłem się z 9T i mam problem z nazwą urządzenia. Wszedzie pojawia mi się jako model 21081111RG, w sieci wifi, wsyzstkie nazwy na tel i pamięci itd. W 9T miałem wszędzie po prostu device name a nie model name i mogłem to zmienić. W 11T zmiana device name nic nie daje i dalej wszędzie jest nazwa modelu. Czy to tak jest czy coś skićkałem? Da się to zmienić? Możliwe że to od tego że przy uruchomieniu przenosiłem dane z 9T i coś mu się pomieszało? Jak jest u was?

• 2 weeks later...