Skocz do zawartości

Unroot


skd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos moglby zrobic patch unroot do ROM-u Mi Note wydawany rownolegle do kolejnych wersji?

Pytalem i prosilem naszego administratora Acid ale jest albo bardzo zajety albo uwaza, ze to nie potrzebne.

99% aplikacji bankowych z UK nie dziala bo nie operuja one na interfejsie webowowym jak wiekszosc aplikacji PL.

Dzieki z gory

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakladki nie dzialaj pod aplikacje bankowe wacznie z blokowaniem dostepu do root

A root do niczego mi nie jest potrzebny a z aplikacji bankowych korzystam kilkanascie razy w tygodniu

Nie znam sie na androidzie, nie mam czasu ani potrzeby sie w niego wglebiac

Chodzilo mi raczej o stworzenie czegos takiego:

http://en.miui.com/thread-97729-1-1.html

Moze znajdzie sie jakas pomocna dlon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszyscy to wiedzą. Najwyżej sam pomyliłeś terminy bo Global to rom Xiaomi na Azję ale oczywiście bez europejskich języków. Xiaomi.eu to multilang z polskim. I akurat robimy Stable bez root.

Wersje stabilne są normalnie do pobrania ze strony z działu Pobierz MIUI.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pytałeś Acida o unroot do ROM-u MIUI Polska dev. Gdybyś zapytał o ROM bez roota z językiem polskim to z pewnością by Ci go wskazał, zresztą Acid jest naprawdę zajęty.

Wyobraź sobie śledzenie każdej zmiany w ROM-ach, tłumaczenie ich, tworzenie, sprawdzanie forum, strony, fb i odpowiadanie ludziom. Prawie 10000 pomocnych postów Acida (nie wszystkie na forum), który robi to za darmo i poświęca dużą ilość swojego prywatnego czasu i pieniądze (serwery itp.), a Ty uważasz, że jego podejście do forumowiczów jest karygodne? Świat się kończy...

A wystarczyło tak jak to tu zrobiłeś zapytać na forum, odpowiedź dostałeś po 10 godzinach. Nie trzeba było zawracać głowy Acidowi drobnostkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciezko to bylo napisac jak pytalem? Twoje podejscie do forumowiczow jest karygodne Dzieki za podpowiedz po parunastu tygodniach..

.... po.... parunastu tygodniach? A nie wpadłeś geniuszu na to, że na xiaomi.eu zdecydowaliśmy się wydać wersje stabilne raptem miesiąc temu? Nawet sobie ciebie nie przypominam na pw ale kiedy o tym pisałem to nie było planów na stable.

Poza tym zbyłem cie gdyś pytał o unroot co jest kompletnym bezsensem dla jednej osoby skoro masz stable już bez root.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens w sensie kupa roboty dla małej paczki dla jednej osoby.

Myślisz ze swojej perspektywy: mam jeden telefon i chcę unroot to mi zróbcie, to takie proste.

Nie. Bo to musi być zrobione automatem, dla wszystkich urządzeń, na stronie musi być zmiana bo nowy button pobierania, a co więcej unroot musi być uaktualniany by być na bieżąco ze zmianami. I co jak któregoś tygodnia przestanie działać co? Mam spędzić całą noc w piątek by rozpracować czemu nie działa unroot i to jeszcze dla wszystkich 12 urządzeń? 

 

Dlatego unroot może robić user. Ma kupę czasu bo przecież jedyne co robi z MIUI to w piątek pobiera sobie jeden jedyny romik.

Albo instaluje stable, gdzie jest to już gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zalatwia

Zalatwilo wgranie Stable multilanguage

Mam jezyk pl, aplikacje bankowe dzialaja

A im dluzej uzywam mi note rownolegle z i6plus tym bardziej mysle, ze apple moglo by co male co nieco podpatrzyc od xiaomi

Brakuje mi tylko podobnej do ios klawiatury chociaz googlowska robi swoje (tylko te brzydkie emoji) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...