Skocz do zawartości

Redmi Note 10 5G - Official MIUI ROM


poprostuOna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie, nabyłam drugi telefon POCO X4 Pro 5G, poprzednika mojego Redmi Note 10 5G sprzedaje, niestety piszę w tym dziale, bo na forum, nie ma jeszcze działu z X4 Pro 5G, mam do Was pytanie dotyczące tego X4 Pro 5G, chciałabym zmienić ROM, najpierw muszę odblokować bootloader i kierować się tym poradnikiem:
https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik-2020/
A flash zrobić w MiFlash?
Czy procedura w przypadku POCO jest zupełnie inna niż w Redmi?
Z góry dziękuję, za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam a ja mam tez pytanie posiadam Redmi Note 10 5G  miui 13.0.4.0 SKSEUOR czyli telefon jest z sieci Orange i mnie to drazni bo z opoznieniem mam aktualizacje jestem na etapie odblokowania boootloadera prosze mi wytlumaczyc po odblokowaniu czy bede mogl wgrac zwykly rom z tej strony https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/camellian/  prosze o wytlumaczenie ewentualnie prosze podac link ktury Rom bede mogl wgrac po odblokowaniu aby pozbyc sie tego od orange  ? dziekuje

Edytowane przez david1276
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kacper Skrzypek napisał:

Tak, będziesz mógł. Musisz wgrać paczkę przez MiFlash (format tgz).

czyli ten bo nowszego niema ? i czy musze wgrac TWRP ?

Fastboot
camellian_eea_global_images_V13.0.3.0.SKSEUXM_20220818.0000.00_12.0_eea_865236bbba.tgz
Edytowane przez david1276
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, FromWP napisał:

Nie, twrp potrzebne przy nieoficjalnych romach. MiFlash wgrywa bez udziału recovery (TWRP).

Czyli jak bede mial odblokowanego  boootloadera sciagam z tej stronki Rom i instaluje przez  MiFlash ale mam pytanie czy nie przeszkadza to ze ja mam miui 13.0.4.0 SKSEUOR a na strnie jest 13.0.3.0.SKSEUXM czyli ja mam o numer  wiekszy ? 

Edytowane przez david1276
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

Musisz odczekać trochę czasu, zanim będziesz mógł odblokować bootloader. I tak dobrze, że tylko 72 godziny, zazwyczaj jest 168 (chyba że przypisałes do konta już wcześniej i po prostu trochę czasu już upłynęło).

to calkiem mozliwe bo bo probowalem zdjac bootloader pare dni temu lecz mi neta wywalilo jakas awaria byla i od tamtej pory az do dzisiaj nie próbowałem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kacper Skrzypek napisał:

Telefon musi widzieć, skoro odblokowałeś bootloader. Gdyby go nie widział, to nie byłbyś w stanie tego zrobić. Zobacz, co masz w Menedżerze urządzeń i upewnij się, że podłączasz oryginalny kabel od telefonu, a nie jakiś zamiennik.

 

Zrzut ekranu (2).png

Zrzut ekranu (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

No to widzi urządzenie, w czym problem? Tak ma być.

 

2 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

No to widzi urządzenie, w czym problem? Tak ma być.

niebytem pewny czy to ma tak wyglądać  jak kliknąłem na refresh to dopiero pokazało się te małe okienko pod spodem i dziwny ciąg liter obok tego prostokąta  mnie zaniepokoił widziałem gdzieś tu na forum pełny opis jak to zrobić ale nie mogę znaleźć czyli jak już będzie tak jak na skrinie klikam flash ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy po wgraniu softu Indonesia Stable będzie działać czytnik palca? (zależy mi na nagrywaniu rozmów) Note 10 5G (camellian). Czy aby działał czytnik palca muszę zrobić oem lock?

Edycja: sam sobie odpowiem, nie trzeba blokować, działa nagrywanie i palec.

Edytowane przez ams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...