Skocz do zawartości

Bariera 30km w pro 2


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was posiadam od miesiąca pro 2 i mam następujący problem. Gdy za pierwszym razem zdecydowałem się wygenerować plik przez scooterhacking i wgrałem go przez utylity hulajnoga pięknie śmigała 34km/h. Postanowiłem zmienić parametry biegu D na 20 a S na 35 ale od tego kolejnego razu (wgranie bez błędów) hulajnoga w powietrzu jedzie max 30 po drodze 28. Ten sam plik wgrałem do kolejnej hulajnogi mojego kolegi i jemu pokazuje 34 (w powietrzu). Próbowałem chyba z 10 razy i za każdym razem w powietrzu 30 nic nie pomaga aby było 34 co może być przyczyną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zrobiłem już ok 60 kilometrów przyśpiesza ładnie trzyma równo 28km/h na równym podłożu nawet przy 30% baterii ogólnie ma najechane 80 kilometrow. Ale przy pierwszym odblokowaniu spokojnie osiągałem 32km/h teraz jest jakby blokada na 30. A ten sam plik wrzuciłem dzisiaj koledze który też kilka dni temu zakupił pro 2 i jemu tak jak mi za pierwszym razem pokazuje 34 tyle ile w ustawieniach w generatorze. Dzisiaj sprawdziłem wersję 224 prędkość S 35 ale dalej blok na 30. 

20210917_211521.jpg

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spróbowałem jeszcze te pierwsze pliki i chyba uwaliłem hulajnogę. Teraz na każdym biegu 8km/h wgrałem vanilia potem z mi home zaktualizował do najnowszej wersji oprogramowanie jak po pierwszym włączeniu następnie zrobiłem twardy reset i nic to nie pomogło. Co można jeszcze zrobić? 

Screenshot_20210917-223344_m365 Tools-01.jpeg

Screenshot_20210917-223349_m365 Tools-01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione najpierw ble potem 223 w wersji  zip pliki weszły nie pomoglo dalej prędkość 8km

UWAGA przyczyną znaleziona w m356 tools jest zakładka limit speed i było 8km jestem uratowany 😀. Co nie oznacza że dalej max 30km jedzie 😪. Cóż tak musi wyraźnie być.

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pokazał ble 129 i drv 223 po wrzucie ale wczoraj jak wrzucałem soft aby spróbować odblokować na więcej niż 30km  i odpaliłem m365 tools musiałem przesunąć w zakładce speed limit na 8km przez przypadek i cały czas hulajnoga miała tą blokadę nawet pomimo downgrade oprogramowania. Ba nawet jak odpaliłem mi home i zaktualizował do 224 cały czas była ta blokada bo sprawdzałem w tools czy oprogramowanie weszło i tym momencie odpalał blokadę. To taka nauczka. W sumie od wczoraj wgrywałem 11 razy dobrze że się nie zwiesiła. I tak wielkie dzięki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...