Skocz do zawartości

Zablokowany telefon Redmi Note 8 Pro blokadą wzoru ekranu


SADOWDARK

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
Zablokowałem sobie mój telefon Redmi Note 8 Pro 128Gb pamięci chyba taki Android 9.0 Pie chciałem ulepszyć wzór do odblokowania i tak sobie ulepszyłem że nie mogę sobie przypomnieć jaki wzór sobie ustawiłem.Jak włączam telefon i niepoprawnie wpiszę wzór to muszę czekać 32 minut po każdym błędnym wpisaniu wzoru zwiększa się czas na wpisanie nowego wzoru.Nie nie było ingerencji w oprogramowanie od nowości.Mógłbym zrobić twardy reset ale szkoda mi zdjęć z wakacji i kontaktów.Nie wiem czy mam ustawione debugowanie USB.Są niby program do zdejmowania hasła ale są one płatne a skrakowane nie działają np. strasznie polecany Dr Fone, przez Google mi nie działa Wiec proszę o pomoc jak zdjąć ten zapomniany wzór z telefonu.Czeka mnie albo twardy reset albo wizyta w jakimś serwisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nikt tu Ci nie poda krok po kroku jak rozwiązać problem zapomnianego wzoru. Skoro sam go zmieniałeś, a nie używałeś innej metody typu odblokowanie twarzą czy czytnikiem to jak mogłeś zapomnieć po jednym dniu (MIUI przechowuje dane 24h i zawsze następnego dnia prosi o powtórzenie wzoru niezależnie od metody blokowania). Serwis bez utraty danych Ci tego nie zrobi, to Ci mogę powiedzieć od razu. Z drugiej strony my też nie będziemy weryfikować czy faktycznie piszesz o swoim telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo dzisiaj byłem powiedzieli że mogą mi zrobić hard rest z kasę a danych i tak  nie odzyskają, hard reset to sam mogę sobie zrobić za darmo.Żadnych dodatkowych opcji nie ustawiałem.Nie mam nic do ukrycia możecie mnie zweryfikować jeśli ma mi to jakoś pomóc.I uzyskać jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo dzisiaj byłem powiedzieli że mogą mi zrobić hard rest z kasę a danych i tak  nie odzyskają, hard reset to sam mogę sobie zrobić za darmo.Żadnych dodatkowych opcji nie ustawiałem.Nie mam nic do ukrycia możecie mnie zweryfikować jeśli ma mi to jakoś pomóc.I uzyskać jakąś pomoc.
W sumie z zablokowanym bootloaderem to i tak nie obejdziesz. Musiałbyś mieć roota albo twrp by móc usunąć wzór.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w sumie kontakty powinny być zapisane na sim karcie a zdjęcia moja dziewczyna jednak zrzuciła czyli mogę przeprowadzić hard reset.A po takim resecie są jakieś programy co mogą odzyskać np. zdjęcia i kontakty czy tylko to w dużej mierze zależy od szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...