Jump to content

Problem z aplikacją Telefon Google na MIUI 12.5.2 (POCO F2 Pro), opóźnione powiadomienia, wyświetlanie identyfikatora połączenia


karnasw
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam problem z aplikacją Telefon Google na MIUI 12.5.2. Kiedy ktoś do mnie dzwoni to powiadomienie o tym pojawia się po około 3 sekundach po sygnale dźwiękowym. Przy wybieraniu numeru za to pokazuje nazwę kontaktu lub numer z opóźnieniem 3 sekundowym. Apkę resetowałem do domyślnych, ma wszystkie możliwe uprawnienia. Nie wiem czy nie stało się to po połączeniu telefonu z aplikacją "Mój telefon" w Windows, ale nawet po rozłączeniu telefonu z lapkiem i wyrzuceniu wszystkich powiązań i aplikacji mam to samo.

Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązuje się kiedy nie jestem połączony po WLAN do firmowej sieci do której wcześniej używałem certyfikatu CA. Jak połączę się do konta dla gości nie mam tego problemu. Kiedy nie miałem tego problemu. Certyfikaty czyściłem dodawałem na nowo połączenie i problem wciąż jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podbijam, 

u mnie problem występuje w trochę innej wersji, nie mam połączenia z siecią Wi-Fi, jedynie transfmisja danych, a powiadomienie jest natychmiast lecz nie widac numeru lub nazwy kontaktu. Wystepuje to przy zbalokowanym ekranie, po usunięciu aktualizacji aplikacji telefon wszytko działa normalnie. 

Ktoś ma rozwiązanie? 

To wina aplikacji jakas wadliwa aktualizacja czy inna aplikacja nie współgra z aplikacja Telefon. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...