Skocz do zawartości

Problem z aplikacją Telefon Google na MIUI 12.5.2 (POCO F2 Pro), opóźnione powiadomienia, wyświetlanie identyfikatora połączenia


karnasw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z aplikacją Telefon Google na MIUI 12.5.2. Kiedy ktoś do mnie dzwoni to powiadomienie o tym pojawia się po około 3 sekundach po sygnale dźwiękowym. Przy wybieraniu numeru za to pokazuje nazwę kontaktu lub numer z opóźnieniem 3 sekundowym. Apkę resetowałem do domyślnych, ma wszystkie możliwe uprawnienia. Nie wiem czy nie stało się to po połączeniu telefonu z aplikacją "Mój telefon" w Windows, ale nawet po rozłączeniu telefonu z lapkiem i wyrzuceniu wszystkich powiązań i aplikacji mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązuje się kiedy nie jestem połączony po WLAN do firmowej sieci do której wcześniej używałem certyfikatu CA. Jak połączę się do konta dla gości nie mam tego problemu. Kiedy nie miałem tego problemu. Certyfikaty czyściłem dodawałem na nowo połączenie i problem wciąż jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podbijam, 

u mnie problem występuje w trochę innej wersji, nie mam połączenia z siecią Wi-Fi, jedynie transfmisja danych, a powiadomienie jest natychmiast lecz nie widac numeru lub nazwy kontaktu. Wystepuje to przy zbalokowanym ekranie, po usunięciu aktualizacji aplikacji telefon wszytko działa normalnie. 

Ktoś ma rozwiązanie? 

To wina aplikacji jakas wadliwa aktualizacja czy inna aplikacja nie współgra z aplikacja Telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...