Skocz do zawartości

Problem z dość szybkim rozładowywaniem się baterii


Imitator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mój problem z baterią jest raczej dziwny i trochę go nie rozumiem, niedawno kupiłem używany praktycznie nietknięty telefon Xiaomi mi 9t pro w wersji 128gb - miałem problem z baterią gdyż bardzo szybko się rozladowywala więc stwierdziłem, że telefon w sumie ma 2 lata i wypadałoby zmienić w nim baterię, tak też zrobiłem... Telefon mial zakupione 2 oryginalne baterię, zarówno bateria bp 40 jak i bp 41 z czym ta druga była wcześniej na próbę zaledwie na 1 dzień i miałem w niej problem z ładowaniem ale to inna Bajka... Chodzi o to, że te 3 baterie zarówno ta stara z przed 2 lat jak i te nowe zachowywały się tak samo.. zrobiłem telefonowi test - naładowałem go na full włączyłem mu YT na danych i wytrzymał zaledwie 4 godziny, zarówno gdy gram, oglądam strasznie szybko spada bateria... Nie mówiąc jak ucieka gdy jest na 100% potem się trochę zatrzymuje na 85-75% (rozladowywuje się trochę wolniej) i jak spada na 30% to nawet bez użytkowania potrafi się sama rozładować. Dodam że mam wyłączona lokalizację, ustawione wszystko na telefonie tak żeby telefon trzymał możliwe jak najdłużej...  Nie robiłem mu resetu do ustawień fabrycznych gdyż nie sądzę, że może to jakoś pomóc... Macie jakieś rady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...