Skocz do zawartości

Viomi S9 nie opróżnia się


bembenek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam go od wczoraj i nie wiem czy felerny, czy ja coś źle robię. W instrukcji piszą, że opróżnia się do stacji jeśli był używany przynajmniej przez minutę. U mnie po wielu próbach to opróżnianie uruchomiło się raz, chociaż był używany kilka razy i za każdym razem dłużej niż minutę. 

W ustawieniach jest tajemnicza opcja "Dust switch", w polskiej wersji "Przełącznik usuwania kurzu", przełączałem i nie widzę, żeby to miało wpływ, nadal po kilkuminutowym odkurzaniu nie opróżnia się.

W internecie nic o tym nie piszą. Może w instrukcji jest błąd i opróżnia się co jakiś czas, albo po odkurzeniu iluś tam metrów? Ale po odkurzeniu 90 metrów był właściwie pełny i też się nie opróżnił.  Trochę słabo kupić i od razu wieźć do serwisu...

Pytanie do posiadaczy tego odkurzacza: macie tę opcję włączoną czy wyłączoną, żeby sam się opróżniał?

Edytowane przez bembenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Masz rację, bo też miałem identyczny problem, ale u mnie nie wystarczyl reset..
Po zresetowaniu tak samo działał, odkurzał i podpinał się do stacji i nic więcej.
Mi pomógł reset do ustawień fabrycznych, później po zalogowaniu do xiaomi home ustawiłem ten zygzak o którym wspomniałeś na pozycji włączonej , po czym wykonałem kalibrację kiedy odkurzacz był podłączony do stacji!
Po tym wszystkim pomogło i pracuje niesamowicie skutecznie i co najważniejsze opróżnia wszystko co nazbiera :)
Mam nadzize pomoże innym..
Pozdrawiam

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...