Skocz do zawartości

Dziwny problem z wgraniem miuipolska


pobudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,   chciałem wgrać miuipolska i gdzieś popełniłem chyba mały błąd. A nie robię tego 1 raz .   Albo czegoś nie zrobiłem albo nie dograłem. Po wgraniu twrp chciałem zrobić wipe i format data przed wgraniem softu. Jednak wyskoczył jakiś błąd chyba i system tak jakby pozostał nie ruszony. Okazało się że nie wyczyścił całego telefonu. Przy próbie wgrywania softu mam komunikat error 7. Ogólnie skończyło się tym że przy wgrywaniu różnych twrp telefon nie widzi sdcard , dużo komunikatów na czerwono  i czeka mnie wgranie czystego global i zabawa na nowo. 

Czy mogę prosić o pewne twrp i instrukcje co jeszcze trzeba zrobić mając już twrp przed wgraniem softu?  Poleciałem chyba za szybko na pamięć ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez pobudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error 7 - przeważnie za stare twrp.

Obecnie - po factory reset pamięci są szyfrowane. ROM do wgrania wrzuć na sd(jak masz) albo pendrive'a i podłącz przez otg. 

W twrp PO factory reset instaluj ROM właśnie z pamięci zewnętrznej.

Jakie dwa twrp do wyboru? Po wygraniu twrp nie ma(albo coś się bardzo zmieniło) opcji wyboru twrp. Uruchamia się zamiast standardowego recovery. 

Po pierwsze, próbuj pisać dokładniej i formułując pełne wypowiedzi. Po drugie, nie jakieś i coś tam tylko konkretnie napisz info. Chcesz sensownej pomocy czy zabawy w "zepsuje na amen a może mi się uda jakimś cudem". 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc. Przepraszam że chaotycznie pisałem ale nie zdążyłem zapisać komunikatów.  Dwa twrp są do wyboru do wgrania na miupolska. Wgrałem ponownie twrp i zainstalowałem z pena.  Od razu poszło.  Wszystko działa :)

Jedyny bug jaki zauważyłem w sofcie to przy wciśnięciu przycisku aby poruszać się pomiędzy aplikacjami w tle nieraz nie można zatwierdzić okna. Można walić palcem po ekranie i zero reakcji.  Może wina motywu? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...