Skocz do zawartości

POCO M3 nie włącza się


Usiek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Matula miała problem, zamulał jej net. Sprawdziłem telefon i net chodził OK (może chwilowy problem operatora). Uruchomiłem go ponownie i... kaplica, zdechł. Jak podpinam pod PC to słychać pyknięcie i tyle. Trzymałem dłużej POWER, Power + up/down i nie reaguje. O co ku... chodzi!? 

 

Ta firma to żart...

https://forum.xda-developers.com/t/poco-m3-does-not-turn-on-anymore.4286783/
 

Edytowane przez Usiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 14.12.2021 o 17:26, kiko80 napisał:

Mam to samo

Nie aktualne naprawiłem sobie :D

Cześć, możesz napisać w jaki sposób naprawiłeś? Niestety ale mam POCO M3 i ta sama śpiewka, dałem mu uruchom ponownie i jak się wyłączył, tak się włączyć nie chce, żadna kombinacja przycisków nie chce go ożywić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przed chwilą zmagałem się z tym samym problemem. Telefon nie chciał się uruchomić i ciągle pokazywała się ikonka baterii na środku ekranu ( mimo podpięcia kablem telefonu do prądu, nie chciał się ładować). Przeczytałem wszystkie komentarze z linku który Pan @Usiek1991 podał i przetestowałem wszystko kilkukrotnie. W moim przypadku pomogło podłączenie telefonu na 5 minut do prądu i przytrzymanie volumeup oraz guzika od włączania. Po 15 sekundach bateria zaczęła się ładować, później przytrzymałem guzik włączający telefon i wszystko śmiga jak powinno : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

akurat dzisiaj ten problem przytrafił się matuli .... zawiesił jej się aparat wyłączyła telefon i już nie wstaje .... podłączyłem go do ładowania próbowałem uruchomić też przez przytrzymanie volume up - nic nie pomaga ... jest na gwarancji jeszcze pół roku to może zrobią to w serwisie Xiaomi a jak nie to trza będzie skorzystać z usługi micenter ....

Edytowane przez Master
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, chce pomoc innym w tym temacie. Mam 2 telefony POCO M3, w jednym po aktualizacji do miui13 występuje zawsze problem z ponownym uruchomieniem telefonu lub gdy go wyłączę lub sam wyłączy się w kieszeni - próba włączenia go nic nie daje, jest prawie martwy, również brak reakcji na ładowarkę.

Rozwiązanie, które u mnie zawsze działa, podaje z własnego, miernego doświadczenia:

1. Po pierwsze trzeba odczekać 2-3 dni (wiem, to śmieszne) aby bateria zeszła do zera (zależnie od tego ile procent miała bateria kiedy telefon się wyłączył może to być krócej)

2. Kiedy bateria jest rozładowana, podpinamy ładowarkę i po powiedzmy 30 sek. widać, że rozpoczyna ładowanie. Jeśli tego nie widzisz to znaczy, że telefon musi jeszcze poleżeć bo bateria jeszcze nie rozładowała się do końca. Dlatego odłącz ładowarkę natychmiast.

3. Kiedy widzisz, że ładuje to masz teraz jedyną możliwość włączenia go przy następujących warunkach:

- procent naładowania baterii jest mniej więcej między 5%-25%

- naciskasz i przytrzymujesz przycisk power przez mniej więcej 20-30 sekund i puszczasz go. Możesz tak zrobić tylko raz czyli jak przytrzymasz power za krotko lub naciśniesz go dwukrotnie to to nie zadziała. i wtedy wracasz do punktu 1 (tyle, ze wtedy musisz odczekać powiedzmy 1 dzień)

 

Powyższe rozwiązanie u mnie działa zawsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...