Skocz do zawartości

Readmi Note 8 Pro nie dostarcza smsów z Banku


Mundi12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Nie znalazłem takiego wątku na forum dlatego zakładam własny. Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził.

Od kilku dni nie docieraja do mnie smsy z hasłami do przelewów z banku. dzwoniłem do Banku oraz sieci Plus i twierdzą,  ze wszystko u nich jest poprawnie a winny jest telefon. Po przełożeniu karty do innego aparatu smsy docieraja. Gdzie szukać przyczyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny dział wybrałeś. Co ma serwis urządzeń wspólnego z twoim problemem? Sprawdź czy nie masz zablokowanych połączeń z tym numerem.

Jednak ja obstawiam, że przyczyną tego jest ustawienie "ochrona przed spamem" aplikacji wiadomości. Wyłącz tę opcję i sprawdź czy SMS zostanie dostarczony. Sprawdź też w ustawieniach "spam i zablokowane".

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta inna aplikacja do SMS miała nadane odpowiednie uprawnienia? 

Możesz jeszcze wyczyścić dane aplikacji wiadomości. Ogólnie jest podobny wątek na forum, ale rozwiązania brak, bo oczywiście zablokowany wątek.

https://miuipolska.pl/forum/topic/29527-nie-dochodzą-sms-kody-z-banku/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadawałem jej żadnych uprawnien w sumie, nie jestem w tym specjalista. Uznałem tylko, ze skoro aplikacja "Wiadomości moze byc winna to pobrałem inna i ustawiłem jako domyslna.  Dlatego też napisałem w dziale serwisowym, ze moze cos sie w systemie molo wysypać, chociaż pobrałem ponownie ostatnia aktualizacje zainstalowałem i też nie pomoglo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...