Jump to content

POCO X3 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.4.0.RJUMIXM - Android 11

mrosi
 Share

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 Pro (nazwa kodowa: vayu).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V12.5.4.0.RJUMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

• 4 weeks later...

Jak nie zaktualizujesz to telefon będzie działał jak do tej pory, jak zaktualizuje aż masz szansę na samokliki. Więc sam wybierz czy masz parcie na wyższe cyferki softu czy pogodzisz się z tym że nie będziesz ich miał :)

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Nie mam parcia szczerze mówiąc ale męczy mnie brak możliwości płacenia przez nfc nie wiem czy to wina wersji czy czego ale nagle się ucięło i nie mogę płacić.  Nie mam roota ani nić. Wiec pomyślałem, że zrobię aktualizacje i może to rozwiąże problem.

Na tym i na wcześniejszym sofcie nie działa wyświetlanie kontaktów na zegarkach amazfit. Sprawdzone na bip-u i TRex. Zamiast kontaktu wyświetla się połączenie przychodzące pomimo zaakceptowania "pokaż informacje o kontakcie" na globalu wszystko działa.

• 2 weeks later...

Ja mam 12.5.2 i też mam samokliki które pojawiły się stosunkowo niedawno, więc wątpię by była to wina ROM-u .
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak mam zrobić aktualizacje do 12.5.4 by zachować wszystko co mam w telefonie? Mam root i twrp, ściagło mi gdzieś na telefon plik zip z najnowszą wersją (w sumie to nie wiem gdzie jest ten plik bo nie mogę go ręcznie znaleźć) i nie mam pojęcia co dalej? Wiem tyle ze chyba ze względu na root aktualizacja w standardowy sposób nie przejdzie. Chyba trzeba przez TWRP tylko nie mam pojęcia gdzie i jak to zrobić by nie usunąć żadnych danych z telefonu ( już kiedyś w ten sposób robiłem i mi wyczyściło wszystko do fabrycznych). A może w systemie wybrać aktualizacje z pliku zip? Nie wyczyści mi wtedy żadnych danych?

• 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...