Skocz do zawartości

Aplikacja "urządzenie"zatrzymana.


art t

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji do ver.5.6.11 w ustawieniach brak dostepu do aplikacji urzadzenie.Przy próbie uruchomienia apki wyświetla się komunikat :Niestety aplikacja Ustawienia została zatrzymana".Nie robię powrotu do ustawień fabrycznych po aktualizacji.

W czym tkwi problem.

Edytowane przez art t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przełączniku global. Pobierz rom ponownie bo pewnie pobrałeś już w piątek a poprawka była chyba w niedzielę.

Program pobrałem wczoraj ale datowany jest na piątek.Poprawki są ale nie na Red MI Note 1S chyba że nie mogę znaleźć.Naprowadź mnie.

Na roms.miuipolska nie ma poprawki.

Edytowane przez art t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Acid jasno napisał pobierz rom. I zainstaluj. Data ma być ta sama bo rom się nie zmienił, jest tylko poprawiony.

Przecież jasno napisałem że pobrałem wczoraj a to był poniedziałek a poprawka była w niedzielę.Chyba że poprawka ukazała się wczoraj po mojej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem dzisiaj ponownie 5.6.11 do mojego red mi note 1s lte i problem nie znikną nadal brak dostępu do apki urządzenie.Komunikat ten sam "aplikacja Urządzenie została zatrzymana".W....ia mnie to oprogramowanie czy można powrócić do starej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem dzisiaj ponownie 5.6.11 do mojego red mi note 1s lte i problem nie znikną nadal brak dostępu do apki urządzenie.Komunikat ten sam "aplikacja Urządzenie została zatrzymana".W....ia mnie to oprogramowanie czy można powrócić do starej wersji?

Wgrałeś ponownie rom pobrany kiedy?

 

W....ia mnie to oprogramowanie

To kup iPhone. Nie widzisz, że to mój błąd? Nie mam Redmi do testów to nie wiem jak i czy zadziała przełącznik global, którego zastosowałem w tej wersji. To rom dev. Nikt nie zmusza cię do instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałeś ponownie rom pobrany kiedy?

 

To kup iPhone. Nie widzisz, że to mój błąd? Nie mam Redmi do testów to nie wiem jak i czy zadziała przełącznik global, którego zastosowałem w tej wersji. To rom dev. Nikt nie zmusza cię do instalacji.

Rom pobrałem dziś rano.Pytam ponownie czy można powrócić do starej wersji romu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...