Skocz do zawartości

Mi box S, przesył Netfilxa.


pablogoof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem kilka tematów i nie znalazłem tematu.

Mianowicie chodzi oto, jestem zalogowanym użytkownikiem Netflix na teblecie, gdzie głównie oglądam. Problem polega na tym, że jak chce przełączyć na tv po przez ikonkę "Przesyłaj na " to wówczas włącza mnie się Netflix na MI S, ale ciągle wymaga zalogowane i nie mogę wyświetlać filmów na TV. Muszę być zalogowany tylko na tablecie, gdyż dziecko ogląda u siebie z tabletu bajki. 

Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ja jestem zalogowany na tablecie i nie mam możliwości gdzie indziej, a mnie chodzi o przesyłanie obrazy tak jak to robię z Youtube. Wcześniej miałem googlechromecast i bez problemu leciał obraz na tv, wiem ze tam nie ma tej apki, ale skoro jest możliwość przesyłania obrazu to czemu się nie da normalnie obejrzeć filmy na tv tylko jest wymuszenie zalogowania. Przecież dzięki temu urządzeniu można przesyłać z innych urządzeń strumień na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2021 o 15:41, pablogoof napisał:

Witam, przeszukałem kilka tematów i nie znalazłem tematu.

Mianowicie chodzi oto, jestem zalogowanym użytkownikiem Netflix na teblecie, gdzie głównie oglądam. Problem polega na tym, że jak chce przełączyć na tv po przez ikonkę "Przesyłaj na " to wówczas włącza mnie się Netflix na MI S, ale ciągle wymaga zalogowane i nie mogę wyświetlać filmów na TV. Muszę być zalogowany tylko na tablecie, gdyż dziecko ogląda u siebie z tabletu bajki. 

Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Zrestartuj boxa (przytrzymaj przycisk włącznika na pilocie przez kilka sekund - uruchom ponownie). Nie uruchamiaj NETFLIXA na MI BOXIE. Teraz powinno działać przesyłanie. 

Przy okazji, usługa o której piszesz nazywa się Chromecast.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kola01 napisał:

Zrestartuj boxa (przytrzymaj przycisk włącznika na pilocie przez kilka sekund - uruchom ponownie). Nie uruchamiaj NETFLIXA na MI BOXIE. Teraz powinno działać przesyłanie. 

Przy okazji, usługa o której piszesz nazywa się Chromecast.

Niestety problem nie został rozwiązany i nadal sam się automatycznie uruchamia Netflix do strony logowania oraz dołącz.

Inne rozwiązanie to przez aplikacje Home z googlechromecat ale tam tylko mogę przesyłać cały ekran na urządzenie , gdzie jakość nie jest ok, a i jeszcze tablet musi być cały czas włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...