Skocz do zawartości

Mi TV P1 "50 moduł CI+


TheDelavor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dopytać o produkt ponieważ nigdzie nie jestem w stanie zasięgnąć informacji
Telewizor ma wbudowany dekoder telewizji satelitarnej DVB-S2, A jak wygląda kwestia modułu CI+? On posiada wbudowany, ale nie mam informacji jakiej wersji moduł jest wbudowany, czy jest to 1.3 czy 1.4 czy jaki? To dosyć istotne bo chciałbym móc odbierać telewizję satelitarną Canal+ 4K, a to wymaga modułu CI+ z ECP (czyli podobno minimum 1.4).
 
Z góry dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zbytnio nie nastawiaj na ten moduł w tv, chciałem w niego zasadzić kartę od kablówki, owszem wystartowało bez problemów, ale takie lagi przy przełączaniu programów że głowa mała, musiał zostać zewnętrzny dekoder.


Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ECP to niestety nie pomogę, nawet monter z kablówki nie miał pojęcia co wsadza. Inna sprawa że na TV Samsunga po zasadzeniu innej karty też lagi przy zmianie kanałów, i cały misterny plan żeby pozbyć się pudełek dekoderów zdechł.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

z modułami chyba jest jakiś problem

dostałem moduł od canal + satelitarny ale nie działa mi z telewizorem l55m5-5asp, wywala błąd autoryzacji (wymieniałem ten moduł na nowy ze 3 razy), na innych telewizorach np samsunga działa bez problemu

telewizor pojechał na serwis i wrócił bez naprawy z opisem ze jest "sprawny, nie potwierdzono zgłaszanej usterki, telewizor prawidłowo współpracuje z modułem ci, zdarza się ze uszkodzone niekompatybilne lub nieaktualizowane moduły cam instalowane w odbiorniku wpływają na niestabilną pracę odbiornika"

ma może ktoś taki moduł i działa mu prawidłowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...