Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 11 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.11.0.RKBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11 (nazwa kodowa: venus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI11_V12.5.11.0.RKBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mrosi napisał:

Płatności sprawdzałeś? Działają?

No w google Pay wydaje się że wszystko jest ok - chociaż ja z tego nie korzystam - karta podpięta do aplikacji bankowej - ogólnie chyba nie było jakichś problemów z tymi płatnościami przy poprzednich aktualizacjach więc raczej powinno być wszystko w porządku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrosi napisał:

A jak w ustawieniach Google Pay? Bo to chyba najbardziej miarodajne...

U mnie pokazuje że wszystko ok - że są spełnione wymogi bezpieczeństwa

Też takie dwie uwagi - pisałem o tym przy okazji poprzedniej wersji systemu - chyba poprawiony jest czujnik oświetlenia lepiej reguluje jasność nie tak szybko i skokowo jak było poprzednio - też wydaje mi się że czytnik na ekranie odblokowania działa szybciej - takie pozytywne wrażenie w porównaniu do tych poprzednich wersji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Master napisał:

U mnie pokazuje że wszystko ok - że są spełnione wymogi bezpieczeństwa

Też takie dwie uwagi - pisałem o tym przy okazji poprzedniej wersji systemu - chyba poprawiony jest czujnik oświetlenia lepiej reguluje jasność nie tak szybko i skokowo jak było poprzednio - też wydaje mi się że czytnik na ekranie odblokowania działa szybciej - takie pozytywne wrażenie w porównaniu do tych poprzednich wersji

U mnie to samo na google pay wszystko w porządku, dodatkowo zauważyłem w porównaniu do poprzednich wersji szybsze przełączanie się między trybami aparatu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności Google Pay działają sprawdzone przed chwilą w biedrze 😀 Ale zauważyłem że w Widżecie Zegaru z pogodą na pulpicie zniknął mi jaki jest dzień tygodnia. Zawsze miałem tak jak dziś przed aktualizacją Czw, 19 sierpnia a teraz po aktualizacji jest tylko 19 sierpnia. Próbowałem usuwać widżet i na nowo dać tak samo czyściłem dane i pamięć podręczną i dalej to samo jest. Nie mam pojęcia co się wydarzyło podczas tej aktualizacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, misiek18186 napisał:

Płatności Google Pay działają sprawdzone przed chwilą w biedrze 😀 Ale zauważyłem że w Widżecie Zegaru z pogodą na pulpicie zniknął mi jaki jest dzień tygodnia. Zawsze miałem tak jak dziś przed aktualizacją Czw, 19 sierpnia a teraz po aktualizacji jest tylko 19 sierpnia. Próbowałem usuwać widżet i na nowo dać tak samo czyściłem dane i pamięć podręczną i dalej to samo jest. Nie mam pojęcia co się wydarzyło podczas tej aktualizacji. 

Pewnie zrobili jakąś aktualizacje motywu i znikło w widgecie, ale ogólnie aktualizacja póki co na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, misiek18186 napisał:

Tego nie zauważyłem w sumie :) Według mnie chodzi jak poprzednia wersja. Mogli by bardziej popracować nad praca na baterii i trochę nad aparatem. 

Aparat wg mnie śmiga od wersji 10 lepiej niż na poprzednich, jeden mankament tylko jest ale nie chce mi się tu rozpisywać na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bico napisał:

A co do tej wersji,też masz wrażenie jakby system sam w sobie zrobił się bardziej smooth?😀

To ciekawe co będzie w wersji enchanced :) tam głównie poprawki mają pójść właśnie w optymalizację szybkości działania - ja ogólnie nie mam zastrzeżeń jak teraz to wszystko działa a podobno ma być jeszcze lepiej .... Bardziej przydałoby się więcej funkcji do kontroli wydajności procesora i poboru mocy - ta wersja enchanced też coś chyba wprowadzi pod tym względem - w szczególności związanych z baterią - poczekamy zobaczymy - zapowiada się ciekawie - podejrzewam że to będzie już wersja 12.5.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Wersja enhanced to już jest ta na której jesteście.

O to nie wiedziałem - czytałem całkiem niedawno że to jest wypuszczone tylko na wersję chińska a na wersję z usługami Googla trzeba trochę poczekać bo to jeszcze nie skończone oficjalnie - sądziłem właśnie że w kolejnej wersji to już pewnie będzie - stąd może był komentarz bo ktoś zauważył że ogólnie to wszystko lepiej działa - mi wydaje się tez że poprawiono zarządzanie pamięcią bo jest więcej dostępnej - zobaczymy w praktyce jak to będzie ogólnie do tej pory wszystko jest w porządku - nie ma specjalnie do czego się przyczepic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROM xiaomi.eu / miui polska bazuje właśnie na chińskiej wersji softu. Zanim coś się wgra do telefonu to lepiej zapoznać ze szczegółami, aby uniknąć kłopotów z kompatybilnością czy też szydery ze strony innych. Ta wersja oprogramowania to nie jest wersja globalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zoltan78 napisał:

ROM xiaomi.eu / miui polska bazuje właśnie na chińskiej wersji softu. Zanim coś się wgra do telefonu to lepiej zapoznać ze szczegółami, aby uniknąć kłopotów z kompatybilnością czy też szydery ze strony innych. Ta wersja oprogramowania to nie jest wersja globalna. 

Spoko fajnie wiedzieć - sporo się czytało właśnie o tej wersji enchanced - nie sądziłem że to już jest w tym sofcie :) mi ogólnie brakuje jakichś funkcji związanych z kontrolą np poboru mocy czy wydajności procesora - np żeby można było włączyć jakiś tryb EKO - co by obniżało pobór mocy i wydajność - zawsze to mniej by się sprzęt nagrzewał - możliwe że coś takiego jest włączane dopiero przy ustawieniu trybów oszczędzania energii - ale fajnie byłoby mieć jakaś możliwość kontroli nad tym z poziomu menu ustawień - coś podobnego jest np u mnie w płycie głównej - poza tym nie jest źle i działa wszystko bardzo fajnie :) oby tak dalej - trzeba trochę jeszcze poczekać na wersję 13 ... No ale i 12.5 nie ma się czego wstydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...