Skocz do zawartości

POCO F3 / Redmi K40 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.6.0.RKHCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO F3 Redmi K40 (nazwa kodowa: alioth).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK40_POCOF3_V12.5.6.0.RKHCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na jakiś konkretny changelog czy na każdym stabilnym będzie "Optymalizacja i poprawki" bo niestety nie wiele to mówi :( ? I czy jest jakaś szansa na opcję "zablokuj gdy w kieszeni" coś takiego było bodajże na Mi8 i tam nie miałem problemów że telefon wykonywał do ludzi połączenia bez mojej wiedzy będąc właśnie w kieszeni. Wyłączyłem już kilka opcji żeby pozbyć się problemu np. odblokowanie ekranu podwójnym dotknięciem jednak ciągle problem się powtarza. ROM wgrany był na czysto i nie powinno się nic takiego dziać.

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wrzucic, jeżeli do F3 nie ma TWRP, a to nie jest plik bootloader do wgrywania z poziomu PC???? Chyba ze sie TWRP pojawilo?

oooooo widze ze jest juz TWRP dla Poco F3, czyli jedziemy normalnie?

ktore TWRP lepsze? 

 

twrp-3.5.2-alioth-Nebrassy.img

twrp-3.5.2-alioth-vasishath.img

 

nie moge wrzucic obu TWRP, wyswietla blad 

No such partition

 

Juz mam

We actually do not have a recovery partition. You want to flash it to your current boot slot.
Do this:
fastboot getvar current-slot
this will return your <letter>

then do
fastboot flash boot_<letter> <filename>.img
You can continue forward.

Schowek01.jpg

Edytowane przez QbaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugim juz była wojna. Miał ustawiona partycje b i troche zajelo czasu zanim sie ja zmienilo na a. Mimo tego przed resetem po wgraniu softu, informowal, ze nie ma co uruchomic, ale po dlugich bojach sie uruchomil. Wydaje mi sie, ze trzeba by cos swiezego napisac pod te telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz w ogóle wgrywać tego jako boot. Wystarczyło tylko uruchomić TWRP:

fastboot boot twrp.img

i w nim kolejno zainstalować ROM, zrobić factory reset i format data.

TWRP zachowałoby się po instalacji ROMu już na stałe. Poradnik w mojej sygnaturze, dodany zresztą w każdym poście o aktualizacji tygodniowej, o tym wspomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...